Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Juniorzy młodsi zagrają na stadionie Stomilu

01.06.21 14:41   em   0  

W środę juniorzy młodsi Stomilu Olsztyn zagrają zaległe spotkanie z Ursusem Warszawa. Mecz odbędzie się na stadionie przy al. Piłsudskiego 69a w Olsztynie. Początek o godz. 12:00.

Początkowo mecz miał odbyć się na początku kwietnia, ale z powodu pandemii koronawirusa, mecz został odwołany.

Podopieczni Adama Zejera są kilka dni po wysokiej porażce (2:6) z UKS-em SMS Łódź. Trener Stomilu dokona zapewne kilku zmian tak żeby zmobilizować drużynę do szybkiej rehabilitacji za sobotnią porażkę.

Kadra na ten mecz będzie identyczna jak w weekend. Cały czas kontuzowani są Dawid Grablewski oraz Mateusz Błaut. Piłkarze zerwali więzadła. Błaut jest już po operacji, a Grablewski czeka na termin zabiegu.

Stomil po 10 spotkaniach ma na koncie 18 punktów. Podopieczni Adama Zejera 6 razy wygrali i 4 razy przegrali. Ursus na wiosnę wygrał tylko 1 spotkanie i ma na koncie 5 punktów.

Faworytem jest olsztyńska drużyna, ale to nie oznacza, że mogą sobie już teraz dopisać komplet punktów. Przed spotkaniem z Ząbkovią mogliśmy myśleć podobnie, a spotkania z tą drużyną z dołu tabeli dwukrotnie zakończyły się porażką.

Stomil Olsztyn przeprowadzi z meczu relację na żywo.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn - juniorzy, Centralna Liga Juniorów, Stomil Olsztyn - CLJ U-17, Stomil Olsztyn - rocznik 2004, Ursus WarszawaKomentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!