95' Koniec meczu.
80' Dobry drybling Hinokio, strzela Lech, ale mocno niecelnie. 1
68' Boisko opuszcza Sam van Huffel, w jego miejsce Grzegorz Lech. 1
65' Puszcza strzela gola, ale wcześniej faul na olsztyńskim zawodniku... UFF!
58' Żółtą kartką ukarany Mateusz Bondarenko.

Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Łukasz Kozłowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Łukasz Kozłowski

"Kącik bukmacherski" przed meczem Puszcza Niepołomice - Stomil

14.07.20 15:31   em   0  

W środę (15 lipca, godz. 18) Stomil Olsztyn zagra na wyjeździe z Puszczą Niepołomice. Według legalnych bukmacherów w Polsce faworytem tego spotkania się gospodarzem.

W Fortunie (sponsor rozgrywek I ligi) kurs na zwycięstwo gospodarzy to 2,22, a na Stomil 3,25. Kurs na to, że Stomil Olsztyn pierwszy strzeli gola wynosi 2.20, a na to, że podopieczni Adama Majewskiego wygrają 1:0 kurs wynosi 9,1. Tutaj można sprawdzić całą ofertę Fortuny na to spotkanie.

W forBET (sponsor IV ligi na Warmii i Mazurach) kurs na Puszczę jest 2,10, na remis 3,55, a na wygraną Stomilu 3,45. Stomil strzeli gola? Kurs to 1,41. Zobacz całą ofertę legalnego bukmachera.

Betclic także większe szanse na zwycięstwo daje Puszczy, bo kurs wynosi 2,1. 3,45 to kurs na zwycięstwo “Dumy Warmii”. Zwycięstwo Stomilu do “zera” to wysoki kurs - 6. Pod tym linkiem można odebrać bonus od Betclic.

Analitycy Etoto mają podobne zdanie na temat środowego meczu bo kursy 1X2 wynoszą obecnie: 2,15 - 3,45 - 3,30. W ostatnich spotkaniach z udziałem Stomilu pada więcej niż 1,5 bramki dlatego nie dziwi nas nisku kurs na to zdarzenie 1,29. Tutaj można sprawdzić całą ofertę.

Najniższy kurs na wygraną Puszczy jest w ofercie betFAN i wynosi 2.05. Wygrana “Dumy Warmii” to kurs 3,35. Obie drużyny strzelą gola? Kurs wynosi 1,71. Zobacz inne kursy.

Wszystkie kursy powyżej pochodzą z ofert legalnych bukmacherów, które posiadają zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem. Kursy podajemy w celach informacyjnych i ciekawostkowych.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Puszcza Niepołomice, Kącik bukmacherski


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!