Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

"Kącik bukmacherski" przed meczem Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn

29.09.20 12:44   em   0  

Przeanalizowaliśmy oferty legalnych bukmacherów przed tym spotkaniem. Z kursów wynika, że faworytem tego spotkania jest Sandecja Nowy Sącz.

Fortuna - sponsor 1. Ligi i naszego klubu - nie ma wątpliwości kto jest faworytem meczu. Na zwycięstwo Sandencji jest kurs 2,20, natomiast na Stomil - 3,45. Obie drużyny strzelą gola? Kurs wynosi - 1,69. Wiosną tego roku Sandecja wygrała ze Stoimlem 3:0 - identyczny wynik w tym meczu to kurs 19.

forBET ma niższy kurs na zwycięstwo gospodarzy - 2,18. Kurs na wygraną “Dumy Warmii” wynosi 3,40. W 4 na 5 spotkań w tym sezonie w spotkaniach z udziałem Stomilu padło poniżej 2,5 gola. Taki kurs w forBET wynosi 1,76.

W Betclicu kurs na wygraną Sandecji także wynosi 2,18. W pozostałych 203 zakładach można np. znaleźć kurs, że Stomil strzeli pierwszy gola - 2,27.

W Etoto najniższy kurs na wygraną Sandecji, bo tylko 2,05. Tym samym gdyby Stomil wygrał to graczowi wszedłby kurs 3,55. Stomil wygra 4:0? Kurs wynosi 69.

W Betfan kurs na Sandecję Nowy Sącz mamy 2,14. W przypadku wygranej Stomilu wynosi on 3,35. Padnie powyżej 2,5 gola? To kurs mamy 2,01. Brak goli w meczu? Kurs 9,80.

Wszystkie kursy powyżej pochodzą z ofert legalnych bukmacherów, które posiadają zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Sandecja Nowy Sącz, I liga, Kącik bukmacherskiKomentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!