Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Stomil zagra na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz

29.09.20 19:53   em   8

Piłkarze Stomilu Olsztyn we wtorek rano wyjechali w daleką podróż do Nowego Sącza. Olsztyński zespół zagra na wyjeździe z miejscową Sandecją. Początek meczu o godz. 16.

Stomil w ostatnim spotkaniu w końcu strzelił bramkę, co dało pierwsze trzy punkty zdobyte w tym sezonie I ligi. Przypomnijmy, że wygraliśmy 1:0 z Zagłębiem Sosnowiec.

Liga nie zwalnia tempa i już w środę olsztyński zespół zagra kolejne spotkanie. Tym razem podopieczni Adama Majewskiego zagrają na wyjeździe w Nowym Sączu z miejscową Sandecją.

- Nie ma co ukrywać to daleki wyjazd, dlatego pojechaliśmy szybko po wtorkowym treningu - mówi Adam Majewski, trener Stomilu. - Chcemy mieć jak najwięcej czasu na regenerację i przygotowanie się do tego spotkania. Łatwo w tym meczu nie będzie. Nie sugerujemy się dotychczasowymi wynikami i zdobyczą punktową Sandecji (0. punktów w 5. spotkaniach). To nie jest tak słaba drużyna, żeby nie mieć w ogóle zdobytych punktów.

I dodaje: - Mają wielu doświadczonych zawodników, ogranych na boiskach chociażby Ekstraklasy. Dlatego jedziemy ze świadomością, że będzie to bardzo trudne spotkanie. Sandecja jest pod ścianą tak jak my tydzień temu. Mam nadzieję, że zdobędziemy punkty.

Mecz będzie można obejrzeć na żywo w IPLA TV [ tutaj link ].