Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

"Kącik bukmacherski" przed meczem Stomil - Miedź Legnica

11.07.20 13:56   em   0  

W sobotę (11 lipca, godz. 17:40) Stomil Olsztyn zagra u siebie z Miedzią Legnica. Według legalnych bukmacherów w Polsce wynik tego spotkania może być różny.

W Fortunie (sponsor rozgrywek I ligi) kurs na zwycięstwo gospodarzy to 2,70. Taki sam kurs jest na zwycięstwo Miedzi Legnica.

Kurs na to, że Stomil pierwszy strzeli gola wynosi 1,85. Tutaj można sprawdzić całą ofertę Fortuny na to spotkanie.

forBET (sponsor tytularny IV ligi na Warmii i Mazurach) także ustanowił kurs 2,70 na zwycięstwo Stomilu. Rzut karny w meczu? Kurs wynosi 3,0. Zobacz całą ofertę legalnego bukmachera.

Betclic także twierdzi, że mecz może wygrać zarówno Stomil jak i Miedź Legnica. Kursy na 1 lub 2 wynosi 2,70. Siedem lat temu Stomil wygrał 4:2 u siebie z Miedzią Legnica. Kurs na taki dokładny wynik wynosi 101. Pod tym linkiem można odebrać bonus od Betclic.

Mniejszy kurs na zwycięstwo Stomilu jest w Etoto i wynosi 2,65, a na Miedź 2,85. Tutaj można sprawdzić całą ofertę.

W Betfan także są takie same kursy na wygraną zarówno Stomilu i Miedzi. Wynosi on 2,66. Ostatnio Stomil na własnym stadionie wygrał 2:0. Taki wynik to kurs 11. Zobacz inne kursy.

Wszystkie kursy powyżej pochodzą z ofert legalnych bukmacherów, które posiadają zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem. Kursy podajemy w celach informacyjnych i ciekawostkowych. 

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Miedź Legnica, Kącik bukmacherski


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!