Karol Żwir. Fot. Łukasz Kozłowski

Karol Żwir: Zagraliśmy słabo w drugiej połowie

25.08.24 21:24   em   4

Stomil Olsztyn przegrał 1:2 z GKS-em Wikielec. Po meczu wypowiedział się kapitan olsztyńskiego zespołu Karol Żwir.

- Słaba druga połowa w naszym wykonaniu. Było dużo błędów indywidualnych, niedokładności, ja czuję, że sam za dużo nie pomogłem w drugiej połowie. Widać, że tego zdrowia nam brakuje, mało nas jest, gonimy wszyscy po 90. minut. Szkoda, tego meczu, może jak byśmy strzelili na 2:0 w drugiej połowie, to lepiej by się nam grało? Mecz trwa 90. minut i trzeba przez ten czas walczyć, czegoś nam zabrakło. Wyszliśmy na drugą połowę i słabo zagraliśmy. Przeciwnik się napędzał z akcji na akcję i wykorzystał to co miał.

Tagi: Stomil Olsztyn, GKS Wikielec, Karol Żwir, III liga, komentarz po meczu