Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Łukasz Kozłowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Łukasz Kozłowski

Każdy idzie na mecz z Podbeskidziem

26.09.19 20:55   em   0  

W sobotę kolejne piłkarskie święto piłkarskie przy al. Piłsudskiego 69a. Stomil Olsztyn podejmie na własnym boisku Podbeskidzie Bielsko-Biała. Początek o godz. 18.

W czwartek spotkałem sporo znajomych i jak zawsze większość rozmów było na temat Stomilu. Każdy już miał bilet na olsztyński stadion i to już chyba tradycja, że kolejne spotkanie obejrzy komplet publiczności. Na dwa dni przed pierwszym gwizdkiem sędziego (czwartek, godz. 18) zostało dostępnych 1500 biletów. Jak nic trzeba się spieszyć z kupnem wejściówki, dla wszystkich nie starczy...

Najbliższy rywal Stomilu zajmują obecnie czwarte miejsce w tabeli i ma punkt przewagi nad drużyną z Olsztyna. Podbeskidzie Bielsko-Biała na wyjazdach w tym sezonie grało już sześć razy. Odnieśli dwa zwycięstwa, dwa razy zremisowali i dwa razy przegrali.

Stomil natomiast bardzo dobrze czuje się na swoim obiekcie. Na stadionie przy al. Piłsudskiego 69a drużyna prowadzona przez Piotra Zajączkowskiego wygrała trzy razy i raz przegrała. Teraz olsztyńscy piłkarze będą chcieli kontynuować bardzo dobrą serię w ostatnich tygodniach.

W ostatnich trzech spotkaniach drużyna z Olsztyna nie zaznała goryczy porażki zdobywając siedem punktów. W ostatnim meczu padł bezbramkowy remis z Wigrami Suwałki, a wcześniej udało się wygrać ze Stalą Mielec i Chojniczanką Chojnice.

Do pierwszego składu powraca Maciej Pałaszewski, który odcierpiał karę nadmiaru żółtych kartek. Natomiast w tym meczu nie zagra środkowy obrońca Ołeh Tarasenko, który w Suwałkach obejrzał czwartą żółtą kartkę.

Więcej informacji o meczu:

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Podbeskidzie Bielsko-Biała, I liga


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!