Artykuł

Kibice Stomilu wierzą w powstanie nowego stadionu? WIDEO SONDA!

13.09.23 23:05   em, paju   6  

Przed meczem Stomil Olsztyn - KKS 1925 Kalisz przeprowadziliśmy sondę wśród kibiców Stomilu Olsztyn. Zapytaliśmy się "biało-niebieskich" fanów, czy wierzą w powstanie nowego stadionu przy al. Piłsudskiego 69a.

Przypomnijmy, że Piotr Grzymowicz na początku sierpniu złożył wniosek o dofinansowanie na budowę jednej trybuny. Stało się to dlatego, że przedstawiciele rządu zapewniają, że znajdują się pieniądze na rozpoczęcie budowy stadiony przy al. Piłsudskiego 69a. Olsztyn stara się o 33 miliony z VIII edycji Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

Posłuchajcie naszej sondy na temat budowy nowego stadionu. Zapraszamy również do komentowania! I co najważniejsze zostawcie subskrypcję na naszym kanale YouTube. Wkrótce więcej ciekawych materiałów o Stomilu Olsztyn!

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, stadion Stomilu, wideo sonda


Komentarze

 1. 17.09.23 15:21 zorro

  po co stadion jak 2 liga ucieka?

 2. 15.09.23 14:26 zjs

  Po zakończeniu obecnych prac będą następne. Proszę popatrzeć całościowo jak wygląda stan nawierzchni miejskich ulic. To studnia bez dna a znajomni króliczka też muszą zarobić. Stadion w hierachii potrzeb zajmuje odległe miejsce, ale słyszałem, że oczekiwany inwestor już gromadzi materialy budowlane. Tak, że...

 3. 15.09.23 10:36 19kuba84

  Tak całkiem realnie patrząc na temat rozbudowy miasta to po ukończeniu obecnych prac zostanie tylko ten stadion i będzie trzeba go zrobić z czystej przyzwoitości. Obyśmy tylko nie musieli czekać do lat 30-stych XXIw.

 4. 14.09.23 10:32 barakuda

  MB to chciał szybko zarobić....

 5. 14.09.23 10:31 barakuda

  W 2457roku

 6. 14.09.23 05:44 krzyżak

  Niestety ale nowy stadion nie powstanie. Jedyna możliwość to modernizacja obecnego. MB miał niepowtarzalną szansę stworzyć w Olsztynie wielką drużynę, coś na miarę Rakowa. Wymagało to jednak wiary, dużo pracy i odpowiednich ludzi. On jednak, jak się okazało, chciał niskim nakładem mieć fajna zabawkę. I chyba nawet sam do końca nie wie czego chce. A szkoda.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.