90' Koniec meczu. Na nic zdały się ataki w końcówce meczu. Stomil przegrywa na inaugurację 1:2.
85' Zawodnicy gości co chwilę padają na murawę i sygnalizują potrzebę interwencji lekarza.
83' Niestety! Robert Chwastek wyprowadza gości na prowadzenie.
61' Mamy wyrównanie. Bartosz Osoliński.
54' Rafał Grzelak otrzymuje drugą żółtą kartkę, w konsekwencji czerwoną i schodzi z boiska

Artykuł

Sektor biało-niebieski, fot. Artur Szczepański

Sektor biało-niebieski, fot. Artur Szczepański

Olsztyn - stadion Stomilu, 4 sierpnia 2012 r., godz. 17:30

Kibicowskie informacje przed meczem Stomil - Dolcan

02.08.12 13:08   em   3  

Zapoznaj się z ważnymi informacjami kibicowskim przed meczem Stomil Olsztyn - Dolcan Ząbki. Początek spotkania w sobotę o godzinie 17:30.

FANATYCY IDĄ W BARWACH NA SEKTOR 1 - WSZYSCY NA SEKTORZE 15 MINUT PRZED MECZEM!
Wszyscy fanatycy i zadeklarowani Stomilowcy idą na sektor pierwszy i dopingują swoją drużynę! Każdy zabiera ze sobą szalik w "biało-niebieskich" barwach! Nie wstydźmy się nosić na mecze szalików Stomilu! Szalik jest nieodłącznym atrybutem każdego FANATYKA, barwy klubowe to rzecz święta niech każdy weźmie to sobie do serca! Przekazujcie tą informacje wszystkim swoim kolegom! Kibice bez barw nie będą wpuszczani na sektor nr 1! Wszyscy meldujemy się na naszym sektorze 15 minut przed meczem!

BĘDZIE OPRAWA - SŁUCHAĆ SIĘ MŁODYCH ULTRASÓW!
Na sobotnie spotkanie ultrasi przygotowali oprawę. Żeby wszystko fajnie wyszło apelujemy o słuchanie i realizowanie wytycznych młodych ultrasów!

KUPUJ BILET W PRZEDSPRZEDAŻY
Uniknij długich kolejek i kupuj bilety w przedsprzedaży. Gorąco Was do tego namawiamy. Apelujemy przede wszystkim do kibiców z Olsztyna. W sobotę niech bilety kupują tylko ludzie przyjezdni. Gdzie można kupić bilet wcześniej? Szczegóły tutaj.

WSZYSCY SŁUCHAJĄ MŁYNOWYCH!
Podczas tego meczu, jak i innych spotkań, wszyscy bez wyjątku słuchają poleceń młynowego! Nikt nie wyrywa się przed szereg i nie zarzuca pieśni. Niesubordynacja będzie skutkowała konsekwencjami.

PRZYNIEŚ KONFETTI!
Każdy kto przygotował konfetti na to spotkanie jest proszony o przyjście na mecz wcześniej. Konfetti będzie odbierane pod kasami godzinę przed meczem.

WSPIERAJ FUNDUSZ WYJAZDOWY
W rundzie wiosennej sprawdził się fundusz wyjazdowy, dlatego akcję kontynuujemy nadal. W związku z tym zachęcamy wszystkich sympatyków naszego klubu do wrzucania dobrowolnych datków podczas meczu do puszki na fundusz wyjazdowy. Liczymy na to, że nie będziecie obojętni wobec tej akcji i każdy przygotuje jakieś drobne.

KUPUJ ZINA - WSPIERAJ WYJAZDY
Przed meczem i w przerwie spotkania będzie można nabyć zin "Stadion" w cenie 2 zł. Wszystkie pieniądze ze sprzedaży trafią na fundusz wyjazdowy!

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Dolcan Ząbki, kibiceKomentarze

  1. 03.08.12 17:50 Janek_Stomil

    to zaczynam robić z kartek czystych z zeszytu :p

  2. 03.08.12 17:47 knicks

    Z gazet,ulotek itp.

  3. 03.08.12 16:32 Janek_Stomil

    z czego może być zrobione te konfetti?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!