Artykuł

Wszyscy fanatycy i zadeklarowani Stomilowcy idą na łuk biało-niebieski i dopingują swoją drużynę, fot. Artur Szczepański

Wszyscy fanatycy i zadeklarowani Stomilowcy idą na łuk biało-niebieski i dopingują swoją drużynę, fot. Artur Szczepański

Kibicowskie informacje przed meczem Stomil - Sandecja

04.10.12 20:03   em   4  

Zapraszamy do zapoznania się z ważnymi informacjami kibicowskimi przed meczem I ligi: Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz.

FANATYCY IDĄ W BARWACH NA ŁUK BIAŁO-NIEBIESKI - WSZYSCY NA SEKTORZE MELDUJĄ SIĘ 15 MINUT PRZED MECZEM!
Wszyscy fanatycy i zadeklarowani Stomilowcy idą na łuk biało-niebieski i dopingują swoją drużynę! Każdy zabiera ze sobą szalik w "biało-niebieskich" barwach! Nie wstydźmy się nosić na mecze szalików Stomilu! Szalik jest nieodłącznym atrybutem każdego FANATYKA, barwy klubowe to rzecz święta niech każdy weźmie to sobie do serca! Przekazujcie tą informacje wszystkim swoim kolegom! Wszyscy meldujemy się na naszym sektorze 15 minut przed meczem! ps. na nasz sektor bilet kosztuje 10 złotych.

KUPUJ BILET W PRZEDSPRZEDAŻY
Uniknij długich kolejek i kupuj bilety w przedsprzedaży. Gorąco Was do tego namawiamy. Apelujemy przede wszystkim do kibiców z Olsztyna. W sobotę niech bilety kupują tylko ludzie przyjezdni.

WSZYSCY SŁUCHAJĄ MŁYNOWYCH!
Podczas tego meczu, jak i innych spotkań, wszyscy bez wyjątku słuchają poleceń młynowego! Nikt nie wyrywa się przed szereg i nie zarzuca pieśni. Niesubordynacja będzie skutkowała konsekwencjami.

WSPIERAJ FUNDUSZ WYJAZDOWY
Zachęcamy wszystkich sympatyków naszego klubu do wrzucania dobrowolnych datków podczas meczu do puszki na fundusz wyjazdowy. Liczymy na to, że nie będziecie obojętni wobec tej akcji i każdy przygotuje jakieś drobne. Każdy też kto może, niech przygotuje stare-archiwalne wlepki i przyniesie do auta z gadżetami. Zrobimy z tego jeden duży zestaw wlepek i zlicytujemy na fundusz wyjazdowy!

KUPUJ ZINA - WSPIERAJ WYJAZDY
Przed meczem i w przerwie spotkania będzie można nabyć ośmiu stronicowy zin "Stadion" w cenie 2 zł. Wszystkie pieniądze ze sprzedaży trafią na fundusz wyjazdowy!

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Sandecja Nowy Sącz, I liga, kibice, informacje kibicowskie


Komentarze

 1. 05.10.12 14:22 knicks

  bydło to sobie możesz w domu hodować

 2. 05.10.12 12:53 tommy1976

  do puchy, do puchy, tylko bydła naie na robić na sektorze, bo nam zamkną stadion, i o nowym też będziemy mogli pomarzyć...

 3. 05.10.12 07:37 B5

  Chodzisz na LBN ,jesteś królem nie musisz wrzucać do puchy?

 4. 04.10.12 22:10 F.R.T.

  nie pojechałeś do Bytomia wrzucasz do puchy !! Jesteś studentem, masz tańszy bilet wrzucasz do puchy !! Chodzisz na krytą od 20 lat czy od 2 meczy wrzucasz do puchy!! Byłeś w Bytomiu masz 300 wyjazdów wrzucasz do puchy!! STOMIL PONAD WSZYSTKO !!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!