Artykuł

Trening siłowy piłkarzy Stomilu Olsztyn w Kortowie, fot. Emil Marecki

Trening siłowy piłkarzy Stomilu Olsztyn w Kortowie, fot. Emil Marecki

Olsztyn - boisko w Kortowie, 2 października 2012 r., godz. 15:30

Pierwszy trening Stomilu w Kortowie

02.10.12 21:08   em   3  

Piłkarze Stomilu Olsztyn mają za sobą pierwszy trening na boisku w Kortowie.

Zajęcia trwały ponad dwie i pół godziny.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Sandecja Nowy Sącz, trening, I liga, Kortowo


Komentarze

  1. 03.10.12 09:01 Piekarz/OKS

    walczyć, biegać, zapierd...

  2. 02.10.12 22:07 JARO26

    Patrząc na fotkę to ja się pytam czy to jest obóz przygotowawczy??? Szymon z jakimiś bronami na plecach zapierdala???!!! w środku rundy?! Treningi mają być techniczne, taktyczne etc. Przypominają mi się treningi u Smudy przed EURO... wiadomo jak się skończyło. Ktoś wie kiedy następny trening i o której? sam chciałbym się przyjrzeć takiemu treningowi...

  3. 02.10.12 21:47 tommy1976

    byłem, widziałem...trenowali trochę grę na 1-2 kontakty, średnio to wyglądało, bo piła powinna chodzić po ziemi, a latała gdzie chciała (duże braki techniczne), po za tym powinni grać na utrzymanie piłki, a grali na strzelone bramki...to tak na marginesie. generalnie szkoda że tylko 2 razy w tygodniu mają tam trenować.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!