Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. dolinabiotechnologiczna.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. dolinabiotechnologiczna.pl

Dwóch zagrożonych pauzą

03.10.12 10:38   mmks   1  

W sobotę Stomil rozegra spotkanie 11. kolejki I ligi na własnym stadionie z Sandecją Nowy Sącz. W tym meczu Michał Glanowski i Mindaugas Kalonas będą zagrożeni wykluczającą żółtą kartką. Za kartki będą pauzowali Paweł Baranowski oraz Michał Świderski.

Zawodnicy w poprzednich dziesięciu kolejkach byli trzykrotnie upominani przez sędziów. Jeżeli otrzymają kolejne "żółtko" to zostaną zawieszeni na kolejne ligowe spotkanie - z GKS-em Tychy.

W bieżącym sezonie, oprócz Glanowskiego i Kalonasa, sędziowie upominali żółtymi kartkami Pawła Baranowskiego, Janusza Bucholca i Pawła Głowackiego (czterokrotnie), Pawła Łukasika, Łukasza Jeglińskiego oraz Tomasza Ptaka (dwukrotnie) oraz Krzysztofa Filipka, Szymona Kaźmierowskiego, Dominika Kuna, Daniela Michałowskiego, Andrzeja Niewulisa i Łukasza Suchockiego.

Bilans żółtych kartek:
4 - Paweł Baranowski, Janusz Bucholc, Paweł Głowacki.
3 - Michał Glanowski, Mindaugas Kalonas.
2 - Paweł Łukasik, Łukasz Jegliński, Tomasz Ptak.
1 - Krzysztof Filipek, Szymon Kaźmierowski, Dominik Kun, Daniel Michałowski, Andrzej Niewulis, Łukasz Suchocki.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Sandecja Nowy Sącz, I liga, żółte kartki, Michał Glanowski, Mindaugas KalonasKomentarze

  1. 03.10.12 12:08 Adiii

    Nie są obyci w pierwszej lidze przeciwnicy robią ich jak trapkarzzy to i dużo faulują:)

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!