Artykuł

Występ w Stalowej Woli Piotra Łysiaka stoi pod znakiem zapytania, fot. Artur Szczepański

Występ w Stalowej Woli Piotra Łysiaka stoi pod znakiem zapytania, fot. Artur Szczepański

Kłopoty przed meczem ze Stalową Wolą

13.03.12 18:08   em   3  

- Czterech graczy Stomilu Olsztyn może nie zagrać w sobotnim meczu ligowym ze Stalą Stalowa Wola - informuje portal dwadozera.pl.

Arkadiusz Koprucki i Piotr Łysiak są chorzy i nie biorą udziału w treningach. Paweł Głowacki ma naciągnięty mięsień dwugłowy. Krzysztof Filipek ma uraz stawu skokowego.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Stal Stalowa Wola, Arkadiusz Koprucki, Piotr Łysiak, Paweł Głowacki, Piotr Łysiak, kontuzjeKomentarze

  1. 14.03.12 13:45 obserwator1985

    Zgadzam się z Kotem. Mam nadzieję że Koper będzie zdolny do gry bo jego na środku będzie ciężko zastąpić. Pierwszy mecz i od razu wyjazd do Stalowej, trudne zadanie przed kopaczami...

  2. 14.03.12 09:21 Piekarz/OKS

    ja myślę, że w ogóle sztab szkoleniowy to powinien u Ciebie Kolego pobierać lekcje i konsultować wszelkie decyzje

  3. 13.03.12 20:39 Kot

    No i teraz jesteśmy w dupie, bo brakuje obrońców. Ale jak mówiłem, żeby nie brać jedenastego pomocnika, to byłem oszołomem. Niech więc teraz Hiszpan zagra na stoperze.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!