98' Koniec. Wygrana!!!
91' Bramkę dla Stomilu strzelił Jakub Tecław! 1
91' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1
88' Piotr Kurbiel wszedł za Filipa Wójcika. 1
87' Niewiadomski wrzuca z prawej strony, głową strzela Maćkowiak i tylko jęk zawodu na trybuna.

Artykuł

Szymon Grabowski. Fot. Łukasz Kozłowski

Szymon Grabowski. Fot. Łukasz Kozłowski

Konferencja po meczu Stomil Olsztyn - Śląsk II Wrocław 1:0

18.09.22 18:03   kyn   0  

Stomil wygrał z rezerwami Śląska 1:0. Prezentujemy zapis konferencji prasowej po tym meczu.

Dawid Gomola, asystent trenera Śląska II:
- Zagraliśmy dzisiaj bardzo słaby mecz. Nie realizowaliśmy naszych założeń ani w ataku, ani w obronie. Przegrywaliśmy za dużo pojedynków. Natomiast niezależnie od tego, mamy 0:0 w 90. minucie i musimy to dowieźć. Nie po to jedziemy tyle kilometrów, żeby tak łatwo stracić gola i mimo tego, że tych stałych fragmentów sprokurowaliśmy bardzo dużo, to wiele z nich wybroniliśmy i bardzo żałujemy, że ten ostatni, bądź jeden z ostatnich stałych fragmentów gry przeciwnik wykorzystał i przegrywamy 0:1. Mecz bardzo słaby z naszej strony, liczyliśmy na to, że uda nam się dowieźć to 0:0, bo na nic więcej dzisiaj nie zasługiwaliśmy. Sposób w jaki straciliśmy tego gola jest nie do przyjęcia i bardzo tego żałujemy.

Szymon Grabowski, trener Stomilu:
- Przede wszystkim muszę pogratulować i podziękować chłopakom za to zwycięstwo. Za to, że walczyli do końca i chcieli do końca, chyba bardziej niż przeciwnik i to zostało nagrodzone. Widać było po tej bramce jak trzeba nam było takiego zwycięstwa, gdzie prawie cała drużyna cieszyła się z tego i to było takim fajnym podsumowaniem tego okresu, w którym momentami byliśmy chwaleni za grę, a jednak do końca nie przekładało się to na wynik. Dzisiaj jest zdecydowanie odwrotnie, bo zdajemy sobie sprawę, że nie zagraliśmy pięknego widowiska, ale na tę chwilę dla nas najważniejsze były trzy punkty i z tego się cieszymy. Oczywiście tę wygraną musimy zadedykować kibicom, którzy od samego początku są z nami i myślę, że było trochę słodyczy dla nich po tym okresie, gdzie nie mogli się cieszyć z punktów naszej drużyny.

Pytanie o plan przygotowań przed meczem ze Zniczem Pruszków.
- Jutro mamy dzień wolny, teraz zawodnicy mają trening wyrównawczy. Jutro wypoczywamy i we wtorek przygotowujemy się do Znicza. Gramy w sobotę o 12 i mam nadzieję, że się dobrze zregenerujemy i to zwycięstwo natchnie nas jeszcze większym optymizmem i wiarą, że możemy grać lepiej, ładniej i przede wszystkim skuteczniej. Jeżeli kroczek po kroczku będziemy eliminowali te momenty słabsze, to na kolejnych konferencjach będziecie się cieszyli i z dobrej gry i z dobrego wyniku.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Śląsk II Wrocław, Szymon Grabowski, konferencja po meczu, Dawid GomolaKomentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!