Artykuł

Mirosław Jabłoński, fot. Emil Marecki

Mirosław Jabłoński, fot. Emil Marecki

Konferencja prasowa po meczu Miedź - Stomil

11.04.15 22:20   em   0  

Po meczu Miedź Legnica - Stomil Olsztyn odbyła się konferencja prasowa z udziałem obydwu trenerów.

Mirosław Jabłoński, trener Stomilu:
- Po naszych ostatnich dwóch nieudanych meczach, zagraliśmy zdecydowanie lepiej. Dużo nadrabialiśmy ambicją, zaangażowaniem. Myślę, że tym zaskoczyliśmy zespół gospodarzy. Widać, że zespół Miedzi po przerwie się ogarnął i przeważał, ale to my mieliśmy stuprocentowe sytuacje. Zabrakło chyba doświadczenia, żeby je wykończyć. Cieszymy się z tego punktu, ale czujemy też niedosyt i wściekłość, że daliśmy sobie wydrzeć to zwycięstwo w tym meczu. 

Janusz Kudyba, trener Miedzi:
- Pierwszą połowę przespaliśmy. Zaangażowanie i agresja na niskim poziomie. Byliśmy bardzo czytelni w grze ofensywnej, Stomil dobrze ustawiony w defensywie. Bardzo groźnie kontratakował. Po błędzie Adriana Mrowca Stomil uzyskał prowadzenie. W drugiej połowie mieli groźne sytuacje. W drugiej połowie nasza gra wyglądała zdecydowanie lepiej, jakbyśmy takie tempo narzucili od 20 minuty, to byśmy może i wygrali. Myślę, że druga ręka w polu karnym bardziej zasługiwała na rzut karny, niż ta pierwsza. 

 

 

 

 

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Miedź Legnica, konferencja prasowa, Mirosław Jabłoński, Janusz Kudyba, I liga, wypowiedź, rozmowaKomentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!