Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Berezowśkyj i Szymonowicz pauzują, Maczułenko i Skoba zagrożeni pauzą

08.04.15 20:21   mmks   2  

W sobotę Stomil rozegra spotkanie 25. kolejki I ligi z Miedzią Legnica. W tym meczu Witalij Berezowśkyj i Dawid Szymonowicz będą pauzować za żółte kartki, a Roman Maczułenko i Ihor Skoba będą zagrożeni wykluczającą żółtą kartką.

Zawodnicy w poprzednich dwudziestu czterech kolejkach byli siedmiokrotnie i trzykrotnie upominani przez sędziów. Jeżeli otrzymają kolejne "żółtko" to zostaną zawieszeni na kolejne ligowe spotkanie z Chrobrym Głogów.

W bieżącym sezonie, oprócz Berezowskiego, Szymonowicza, Maczułenki i Skoby, sędziowie upominali żółtymi kartkami Arkadiusza Czarneckiego, Wołodymyra Kowala i Tomasza Wełnę (pięciokrotnie), Janusza Bucholca, Pawła Głowackiego, Piotra Głowackiego, Łukasza Jamroza oraz Pawła Łukasika (dwukrotnie) oraz Łukasza Jeglińskiego, Arkadiusza Mroczkowskiego, Piotra Skibę, Michała Trzeciakiewicza i Karola Żwira.

Bilans żółtych kartek:
8 - Witalij Berezowśkyj.
5 - Arkadiusz Czarnecki, Wołodymyr Kowal, Tomasz Wełna
4 - Dawid Szymonowicz.
3 - Roman Maczułenko, Ihor Skoba.
2 - Janusz Bucholc, Paweł Głowacki, Piotr Głowacki, Łukasz Jamróz, Paweł Łukasik.
1 - Łukasz Jegliński, Arkadiusz Mroczkowski, Piotr Skiba, Michał Trzeciakiewicz, Karol Żwir.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, I liga, żółte karki, Witalij Berezowśkyj, Dawid SzymonowiczKomentarze

  1. 09.04.15 15:08 Kot

    W piątek jadą. Wiadomo kiedy wrócą kontuzjowani? Remisz raz zagrał w rezerwach, potem go nawet na ławie nie było na Zagłębiu. Jest w ogóle zgłoszony?

  2. 09.04.15 15:00 Wielki Stomil

    kurde kim my tam bedziemy grac niewiem ale mam nadzieje ze jabluszko jakos to pouklada kiedy wroca Meschia i Wełnicki Remisz Berezowskiemu akurat przyda sie przerwa bo jest kompletnie bez formy !!!! pytanie do Emila kiedy jada na ten mecz w piatek czy sobote?????

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!