95' Koniec meczu.
94' Żółtą kartką ukarany Ernest Dzięcioł 1
93' Stomil w presingu w ataku, udaje się wywalczyć aut. 1
91' Rzut rożny dla Miedzi. Udało się wybić, ale nie skontrować. 1497
91' 4 minuty do końca

Artykuł

Tomasz Asensky, fot. Artur Szczepański

Tomasz Asensky, fot. Artur Szczepański

Konferencja prasowa po meczu Stomil - Miedź Legnica

16.09.17 23:03   kru   1  

Stomil Olsztyn wygrał 2:0 z Miedzią Legnica. Po meczu odbyła się konferencja prasowa.

Dominik Nowak, trener Miedzi:
- Myślę, że od początku kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Mieliśmy swoje sytuacje. Szkoda, że nie otworzyliśmy wyniku. W pierszej połowie sytuacji mieliśmy mnóstwo i trzeba było to wykorzystać. Po stałym fragmencie straciliśmy dość przypadkową bramkę. Szczęście nie było dziś przy nas. Stomil był dziś zespołem, który bezlitośnie wykorzystał nasze błędy. Gratuluję gospodarzom zdobycia trzech punktów. Na pewno tragedii z meczu nie będziemy robić. Porozmawiamy, wyciągniemy kontruktywne wnioski. Dziś Stomil zastawił zasieki. Było ciężko, ale - jak mówię - gdybyśmy otworzyli wynik to myślę, że rezultat byłby zgoła inny.

Tomasz Asensky, trener Stomilu:
- Myślę, że każdy mecz ma swoją specyfikę. Zdawaliśmy sobie w pełni sprawę z siły rażenia, jaką posiada Miedź Legnica. Analizowaliśmy skrzętnie rywala. Wiedzieliśmy, że nie możemy się otworzyć w tym meczu i stąd właśnie taka taktyka się opłaciła. Determinacja i zaangażowanie piłkarzy - tym musieliśmy dziś nadrabiać i być praktycznie bezbłędni. Co do samego rezultatu 2:0 - fajny wynik, gratuluję chłopakom. Dalej twierdza Olsztyn nie jest zdobyta. Wygrywamy na razie wszystkie mecze u siebie. Jest mi miło to powiedzieć. Życzyłbym sobie aby to trwało jak najdłużej. Dwie bramki, to jest fajne, bowiem dwóm piłkarzom narodziły się córki (Milenowi Gamakowowi oraz Piotrkowi Głowackiemu - red.) i gratuluję im z tego miejsca. Piłkarze mogli wykonać klasyczną kołyskę i dziś to jest ich święto. Gratuluję zawodnikom.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Miedź Legnica, Dominik Nowak, Tomasz Asensky, konferencja prasowa, I liga


Komentarze

  1. 17.09.17 14:34 arek0311

    Nowak a ty na jakim meczu byłeś???

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!