Artykuł

Mroczkowski i Kaczmarek na konferencji prasowej po meczu Stomil - Widzew, fot. Emil Marecki

Mroczkowski i Kaczmarek na konferencji prasowej po meczu Stomil - Widzew, fot. Emil Marecki

Olsztyn - stadion Stomilu, 28 września 2011 r., godz. 18:00

Konferencja prasowa po meczu Stomil - Widzew Łódź

28.09.11 21:44   em   0  

Standardowo jak po każdym meczu odbyła się konferencja prasowa na stadionie Stomilu. Przeczytaj co powiedzieli trenerzy obydwu jedenastek.

- Nasz cel był wiadomy - przejść dalej. I to się udało. Jeśli chodzi o elementy czysto piłkarskie, to nie jesteśmy zadowoleni z siebie. Ten mecz układał się dla nas bardzo źle i zrobiliśmy dużo błędów. U piłkarzy widać było na pewno trochę trudy ostatniego meczu ligowego. To nie było łatwe spotkanie. Cieszymy się z realizacji założonego celu, choć na pewno chcieliśmy go osiągnąć mniejszym kosztem - powiedział Radosław Mroczkowski, trener Widzewa Łódź. 

- Pokazaliśmy momentami naprawdę dobrą piłkę i mogę teraz stwierdzić, że klęska z Okocimskim to był wypadek przy pracy. Zespół funkcjonuje nadal normalnie. Obawiałem się trochę o sferę psychiczną po takiej porażce, jaka się nam przytrafiła – braku zaufania, czy pewności - jednak chłopcy zagrali jak należy. Chciałbym również podziękować publiczności, która była dziś wspaniała. Widać, że w Olsztynie jest ogromne zapotrzebowanie na piłkę na wyższym poziomie - powiedział Zbigniew Kaczmarek, trener Stomilu Olsztyn.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Olsztyn, stadion Stomilu, Widzew Łódź, Radosław Mroczkowski, Zbigniew Kaczmarek, Puchar Polski, wypowiedź, rozmowa, konferencja prasowaKomentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!