Artykuł

Lukáš Kubáň, fot. Emil Marecki

Lukáš Kubáň, fot. Emil Marecki

Kubáň: Brakuje nam wiary podczas akcji

04.04.18 22:34   kyn   3  

Stomil Olsztyn przegrał 1:2 z Wigrami Suwałki. Po meczu o krótki komentarz poprosiliśmy

- Mieliśmy dużo z gry w tym spotkaniu, ale to przeciwnik strzelił więcej bramek w meczu. Było dużo dośrodkować w pole karne, ale cały czas brakuje nam szczęścia, żeby coś wpadło. Brakuje nam większej wiary, żeby iść do piłki. Teraz już nic nie zrobimy, nie cofniemy tego spotkania, przed nami kolejne spotkanie i w sobotę musimy wygrać. Zagramy z drużyną, która też może walczyć o utrzymanie. Dlatego należy już od teraz skupić się na meczu. Mamy wszystko przygotowane i rozpisane, żeby zregenerować siły na sobotę.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Wigry Suwałki, Lukáš Kubáň, I liga, komentarz po meczu


Komentarze

  1. 05.04.18 20:36 mariusz 1981

    Jak ci wiary brakuje to idż do kościoła tu po prostu trzeba zapierdalać

  2. 05.04.18 11:30 Wielki Stomil

    tak dobrzy analitycy tylko graja jak paranalitycy

  3. 05.04.18 08:32 maniek_OKS

    Samo z siebie nie wpadnie, żeby wpadło trzeba oddać strzał najlepiej w przestrzeń między dwoma słupkami a poprzeczką. Cieszę się z faktu, że po każdym meczu piłkarze wiedzą co w ich grze jest nie tak-będą dobrymi analitykami.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!