Artykuł

Stadion w Opolu, fot. Łukasz Kozłowski

Stadion w Opolu, fot. Łukasz Kozłowski

"Liczby i fakty" przed meczem Odra Opole - Stomil

16.08.19 10:26   em   0  

W piątek (16 sierpnia) Stomil Olsztyn rozegra ligowe spotkanie z Odrą Opole. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17:30.

  • Według statystyk InStat, w ostatnim meczu z Jastrzębiem najwięcej punktów zdobył Grzegorz Lech (293) a najmniej Mateusz Gancarczyk (191). Olsztynianie wykonali 87 akcji ofensywnych, z czego osiem zakończyli strzałem. Wymienili 292 (210 celnych) podań przy 651 (562) podaniach GKS-u Jastrzębie.
  • W tym meczu na pewno nie zagra wychowanek Odry Aleksander Kowalski - zagrał w środę cały mecz w rezerwach, ale nadal jest szansa by na boisku w Opolu pojawił się były zawodnik Stomilu Miłosz Trojak.
  • W meczu rezerw zagrali także m.in. Wojciech Dzimidowicz, Karol Ladnowski czy Szymon Rak. Ich także nie zobaczymy w tym meczu nawet na ławce rezerwowych. Jednie bramkarz Michał Leszczyński będzie mógł zagrać w meczu z Odrą Opole.
  • Do gry po pauzie za czerwoną kartkę powraca Lukas Kubań.
  • Ostatnie spotkanie w Opolu skończyło się remisem 2:2, po bardzo emocjonującej i zażartej grze, a dwie bramki w tym meczu zdobył Plamen Kraczunow, po jednej dla każdej ze stron.
  • Mecz na żywo pokaże Polsat Sport. Początek transmisji o godz. 17:30.

Więcej informacji o meczu:

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Odra Opole, I liga, Liczby i fakty


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!