Artykuł

Bardzo liczymy na kolejny dobry występ Macieja Pałaszewskiego, fot. Łukasz Kozłowski

Bardzo liczymy na kolejny dobry występ Macieja Pałaszewskiego, fot. Łukasz Kozłowski

Trzeba iść za ciosem!

15.08.19 14:03   em   4  

Piłkarze Stomilu Olsztyn w piątek (16 sierpnia) rozegrają ligowe spotkanie z Odrą Opole. Początek meczu zaplanowano na godz. 17:30. Mecz na żywo będzie można obejrzeć w Polsacie Sport.

- Odra Opole ma jeden punkt na ten moment - mówi trener Stomilu, Piotr Zajączkowski. - W meczu z nami będzie szukała zwycięstwa. My natomiast jesteśmy podbudowani ostatnim zwycięstwem oraz dobrą grą. W zespole panuje dobry duch i dobra atmosfera. Jedziemy walczyć o zwycięstwo w Opolu.

W ostatnim meczu olsztyński szkoleniowiec był zmuszony wykonań trzy zmiany. Z powodów urazów boiska opuścili Artur Siemaszko, Jakub Mosakowski oraz wspominany wcześniej Pałaszewski. Jednym niezdolnym do gry w Opolu będzie Siemaszko, który ma naciągnięta mięśnie w nodze. Reszta zawodników jest zdrowa i gotowa do walki od pierwszej minuty meczu. Po pauzie za czerwoną kartkę powraca czeski obrońca Lukas Kubań.

W meczu nie będą mogli zagrać piłkarze, którzy zagrali w środę w Lidzbarku Warmińskim. Wyjątkiem jest Michał Leszczyński, dlatego, że przepis blokujący grę nie dotyczy bramkarzy.

Początek meczu o godz. 17:30. Mecz na żywo będzie można obejrzeć w telewizji Polsat Sport.

 

Więcej informacji o meczu:

Fortuna

Tagi: Odra Opole, Stomil Olsztyn, I liga


Komentarze

 1. 16.08.19 17:54 Olsztyniak58

  Na razie grają padake.

 2. 15.08.19 20:01 zjs

  Odra chce się wydostać ze strefy spadkowej. Ciężko będzie.

 3. 15.08.19 19:48 SzEFoo

  Akurat Odra Opole zawsze nam leżała. Oby i tym razem tak było. Jechać jak po swoje bo jak się mamy przełamać na wyjeździe to idealna okazja jest w Opolu bo potencjałem na pewno słabsi nie jesteśmy. Także powodzenia Pany! Ciekawe kto oprócz Gancarczyka wystąpi na skrzydle i kto obok Pałaszewskiego w środku (Hajda?).

 4. 15.08.19 18:05 chodi

  Żeby piwrwsze zwycięstwo miało swój wydźwięk trzeba je podeprzeć zwyciestwem na wyjeździe. Zargarcie z takim samym "pazurem" jak ostatnio a 3 pkt pojadą do Olsztyna! Powodzenia , TYLKO STOMIL!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!