91' Koniec meczu.
70' Do wyrównania doprowadził Patryk Kun. 1
63' Jeden z zawodników Stomilu Olsztyn faulował przed swoim polem karnym i zobaczył za ten faul czerwoną kartkę. Jednak ostatecznie gra nadal w tym meczu. 1
50' Tajemniczy napastnik nie wykorzystał sytuacji sam na sam. 1
46' Początek drugiej połowy.

Artykuł

Adam Łopatko, fot. Emil Marecki

Adam Łopatko, fot. Emil Marecki

Łopatko: Pożyteczny sparing

08.02.17 16:15   em   0  

Po meczu sparingowym Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn o komentarz poprosiliśmy trenera Stomilu - Adama Łopatko. Na początku szkoleniowiec mówi o tajemniczym napastniku, który od poniedziałku przebywa na testach w zespole.

- Napastnika rozlicza się oczywiście z bramek, ale po tych sześćdziesięciu minutach widać, że dość groźny w polu karnym rywali. Musimy jak najszybciej podjąć decyzję, czy zawodnik u nas zostaje. Okres transferowy wchodzi już w decydującą fazę i musimy znaleźć zawodników, którzy podniosą jakość tego zespołu. Mieliśmy więcej sytuacji od Rakowa, ale to rywale w pierwszej połowie byli zdecydowanie lepiej zorganizowaną drużyną. W drugiej połowie z naszej strony wyglądało poprawniej. Bardzo dobrze, że rozegraliśmy sparing z zespołem, który budowany jest za zdecydowanie większe pieniądze niż my. Widać czego nam brakuje, nad czym musimy pracować, żeby wiosną grać zdecydowanie lepiej.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Raków Częstochowa, sparing, Adam Łopatko


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!