Artykuł

Arkadiusz Mroczkowski, fot. Artur Szczepański

Arkadiusz Mroczkowski, fot. Artur Szczepański

Mroczkowski: Nie było łatwo w dzisiejszym sparingu

17.03.13 15:04   em   1  

Po meczu Stomil II Olsztyn - Huragan Morąg rozmawialiśmy z Arkadiuszem Mroczkowskim.

- W pierwszej połowie zagrał skład, który wybiegnie w pierwszym meczu ligi makroregionalnej. W drugiej połowie weszli zawodnicy trenujący z pierwszą drużyną Stomilu. Huragan Morąg to najsilniejszy rywal z jakim do tej pory graliśmy w okresie przygotowawczym. W drużynie zagrali nasi koledzy (Filipek oraz Stefanowicz - red.) dlatego nie było dzisiaj łatwo. Bramka mnie cieszy. Mam nadzieję, że moja forma po kontuzji będzie cały czas rosła. Z meczu na mecz czuję się pewniej i będę starał się o szanse na występy w I lidze.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil II Olsztyn, Huragan Morąg, sparing, Arkadiusz Mroczkowski, wypowiedź, rozmowa


Komentarze

  1. 17.03.13 15:46 przem85

    Staraj się chłopie staraj się ale i tak Kaczmarek nie da ci szansy chociaż napewno lepiej byś zagrał niż ci paralitycy z pierwszegp zespołu.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!