Relacja z meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stomil Olsztyn

Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3:1 Stomil Olsztyn
2:0
20' Rafał Kujawa
37' Rafał Kujawa
72' Tomasz Foszmańczyk
Bramki Tomasz Bzdęga 73'
ż Vojtech Horváth kartki Janusz Bucholc ż
Arkadiusz Koprucki ż
Bramki Bruk-Bet Termalica Nieciecza: 12. Sebastian Nowak - 6. Karol Piątek, 5. Jakub Czerwiński, 17. Dalibor Pleva, 27. Dariusz Jarecki - 7. Tomasz Foszmańczyk, 29. Łukasz Pielorz, 13. Vojtech Horváth (61, 2. Dawid Sołdecki), 10. Andrzej Rybski, 15. Jakub Kiełb (84, 15. Kamil Moskal) - 25. Rafał Kujawa (74, 18. Vojtěch Schulmeister).
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 23. Arkadiusz Koprucki, 3. Rafał Remisz (65, 4. Dawid Kucharski), 27. Kamil Hempel - 8. Bartosz Papka, 14. Piotr Łysiak (82, 24. Karol Żwir), 21. Łukasz Jegliński, 55. Grzegorz Lech, 9. Tomasz Bzdęga - 87. Szymon Kaźmierowski (46, 10. Daniel Michałowski).
Szczegóły sędziował: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).

Piłkarze Stomilu Olsztyn przegrali kolejne spotkanie w pierwszej lidze. Tym razem ulegli na wyjeździe Termalice Bruk-Bet Nieciecza 1:3 (0:2). Honorowego gola dla "biało-niebieskich" zdobył w 73. minucie Tomasz Bzdęga.

Dla gospodarzy dwukrotnie trafił Rafał Kujawa oraz raz Tomasz Foszmańczyk.

- Chciałbym pogratulować trenerowi gospodarzy zasłużonego zwycięstwa. Zawiedliśmy. Za łatwo straciliśmy gole. To pomogło Termalice Bruk-Betowi kontrolować sytuacje na boisku. Może gdyby udało nam się w pierwszym kwadransie zakończyć kontry bramkami, to wtedy była szansa na inny wynik - powiedział po meczu Zbigniew Kaczmarek, trener Stomilu Olsztyn.

mmks, em

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 14:00:32

90' KONIEC, 1:3.
90' Żółta kartka dla Kopruckiego.
84' Moskal za Kiełba u gości.
82' Żwir za Łysiaka.
74' Vojtěch Schulmeister za Kujawę.
73' GOOOOOOOLLLL - TOMASZ BZDĘGA, 1:3.
72' GOOOOOOOLLL - Tomasz Foszmańczyk, po meczu.
70' Dwadzieścia minut nadziei.
65' Kucharski za Remisza.
61' Zmiana w Niecieczy, Sołdecki za Horvátha.
48' Oj dręczy ten Kujawa Stomil, oj dręczy. Teraz z czterech metrów próbował przewrotką pokonać Skibę, na szczęście nie wpadło.
46' Michałowski wszedł za Kaźmierowskiego.
46' Oby drugie 45 minut było lepsze.
45' Przerwa. Jest źle, nawet bardzo źle, przegrywamy 0:2, oby w drugiej połowie naszym poszło lepiej.
40' Nieciecza ma przewagę, raz po raz atakują na bramkę strzeżoną przez Skibę.
37' GOOOOL - znowu Kujawa, przegrywamy 0:2.
35' Tym razem do notesu sędziowskiego trafił Vojtech Horváth.
22' Żółta kartka dla Bucholca, to jego trzecia w tym sezonie.
20' GOOOOLLL - niestety Stomil stracił bramkę. Piotra Skibę pokonał Rafał Kujawa.
12' W sytuacji sam na sam znalazł się Kaźmierowski, jednak nie potrafił opanować piłki, szkoda tej sytuacji.
1' 16:02 - początek spotkania.
Będziemy informowali o najważniejszych wydarzeniach z tego spotkania. Liczmy na zwycięstwo!

W niedzielę piłkarze Stomilu Olsztyn zagrają na wyjeździe z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. Trener Zbigniew Kaczmarek nie będzie mógł skorzystać z trójki zawodników.

W niedzielę nie zagrają kontuzjowani Dominik Kun oraz Paweł Łukasik. Za cztery żółte kartki pauzować musi Paweł Głowacki. Do pierwszej jedenastki wrócić może natomiast Rafał Remisz, który od wtorkowego treningu normalnie trenuje z drużyną.

Kto zastąpi Pawła Głowackiego? W obwodzie jest Daniel Michałowski oraz Piotr Łysiak. My obstawiamy na Łysiaka, który na początku września dobrze prezentował się w meczu rezerw. Daniela Michałowskiego za ostatni błąd jednak też byśmy nie skreślali. Trener Zbigniew Kaczmarek w tym sezonie pokazał, że mocno pamiętliwy nie jest. Tomasz Bzdęga za głupio otrzymaną czerwoną kartkę (dwie żółte - red.) w meczu z Puszczą Niepołomice w następnym meczu wybiegł w pierwszej jedenastce.

- Punkt byłby dobry, ale żeby go uzyskać, nie możemy grać o remis. Jedziemy tam grać o zwycięstwo, a co z tego wyniknie, to się okaże na boisku - powiedział dla "Gazety Olsztyńskiej" Zbigniew Kaczmarek, trener Stomilu Olsztyn.

Olsztyńscy zawodnicy w piątek wieczorem wyjechali do Niecieczy. Początek spotkania w niedzielę o godzinie 16:00.