Artykuł

Sebastian Rugowski. Fot. Emil Marecki

Sebastian Rugowski. Fot. Emil Marecki

Nowi zawodnicy trenują ze Stomilem

10.01.22 14:05   -   5  

Stomil Olsztyn rozpoczął dzisiaj przygotowania do rundy wiosennej, na treningu pojawili się m.in. dwaj ofensywni zawodnicy - 19-letni Krzysztof Toporkiewicz oraz 20-letni Sebastian Rugowski.

Ten pierwszy w minionej rundzie grał w Jagiellonii Białystok, gdzie wystąpił w pięciu meczach w ekstraklasie. Ponadto zagrał w czterech meczach w trzecioligowych rezerwach, zdobywając w nich dwa gole.

Rugowski z kolei gra w Sokole Ostróda, notując jesienią 19 meczów w II lidze i strzelając w nich dwie bramki.

Z kolei w treningu nie wzięli udziału m.in. bramkarz Dawid Smug oraz obrońcy Damian Ciechanowski i Jonathan Simba Bwanga. Wcześniej ze Stomilu odeszli Brian Galach, Aleksander Pawlak i Piotr Pyrdoł.

Tagi: Krzysztof Toporkiewicz, Sebastian Rugowski


Komentarze

 1. 10.01.22 18:19 waldi812

  Rugowski to akurat ciekawy zawodnik warty sprawdzenia.

 2. 10.01.22 17:33 nor

  Wyrok nie jest prawomocny, ale faktycznie DBK ma ogromny problem, gdyż kara wynosi aż 45,3 mln zł. To raczej przekreśla szansę na sponsorowanie Stomilu. Trzeba przyznać, że nasz klub ma wyjątkowego pecha do firm/ludzi go wspierających. Szkoda, że padło na DBK, bo na pana Irka zawsze można było liczyć. Będę bardzo zdziwiony, jeśli w tym roku nie spadniemy...

 3. 10.01.22 16:57 kujaw22

  Pytanie czy w ogóle będą jakieś wzmocnienia. Dziś wyszła z UOKiK informacja o ogromnej karze za zmowę cenową dla DBK (kilkadziesiąt milionów złotych) oraz osobistej Pana Irka na kilkaset tysięcy złotych. To może być olbrzymie zagrożenie dla klubu i zatrzymać finansowanie sponsorkie

 4. 10.01.22 16:01 chodi

  Rozumiem ze to są testowani piłkarze a teraz czekamy na wzmocnienia, chyba nie trzeba nikomu przypominać ostatniego meczu z Arka ....?

 5. 10.01.22 14:53 Paweł Wilicki

  uuuuuuuuuuuuuuuuuu to by były wiec "mega" wzmocnienia ehhh Chyba nie na to czekalismy..

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.