Piotr Skiba zagrał 45 w drugiej połowie Fot. Maciej Tomaszewski / baltyk.gdynia.pl

Gdynia - sztuczne boisko B, 18 lutego 2011 r., godz. 13:00

OKS 1945 zaskakuje! Kolejna wygrana w sparingu

18.02.11 15:00   em   8

OKS 1945 wygrał z Bałtykiem Gdynia 3:1 (2:0). Bramki dla naszego zespołu strzelali: Paweł Alancewicz, Krzysztof Filipek oraz Łukasz Suchocki.

Dwie pierwsze bramki w meczu padły po stałych fragmentach gry. Na prowadzenie drużynę olsztyńską wyprowadził Paweł Alancewicz, który na raty pokonał bramkarza gospodarzy. Tuż przed przerwą wynik podwyższył Krzysztof Filipek. Ci piłkarze na każdym kroku udowadniają, że ich gra w podstawowej jedenastce nie jest przypadkowa...

1. 21.02.11 13:40 Kosa

Brawo! Warto czasami cos zmienic tym bardziej cieszy fakt ze odrazu przynosi to efekty..Mysle ze ustawienie strzal w dziesatke!Widac ze pod naszych zawodnikow,daje wiecej rozwiazan,co pokazuje forma Filipka i Alana ktorzy byli malo wykorzystwyani w rundzie jesiennej.Miejmy nadzeiej ze przelozy sie to na lige.

2. 20.02.11 22:44 Kot

eduardo szlifuje formę w kotłowni czy kontuzja wyklucza wszelkie przygotowania?

3. 19.02.11 21:10 kubik

Brawo Panowie oby tak dalej !!!!

4. 19.02.11 19:21 Tiger

Zimno było fest ale warto było zobaczyć drużynę w takiej dyspozycji, składnie w środku, pewna obrona i około 5-6 akcji bramkowych w tym 3 zakończonych bramkami. Bałtyk to jak widać idealny rywal dla nas, ostatnie 3 mecze to pewne zwycięstwa. Postawa Alana i Filipka budująca. Renusz również pokazał, że ma papiery na granie. Oby tak w lidze to podskoczymy w tabeli znacząco. PoSdro

5. 19.02.11 18:24 CostaTeguise

Tak samo widziałem, że pierwszą bramkę strzelił Aziewicz... hehee myślę sobie.. co reaktywacja? Jednak jak wiadomo Tomek zasilił kadrę II teamu. Oklaski dla chłopaków obu drużyn za wygraną! Pozdro dla Tomka Azi !

6. 19.02.11 16:14 czarnyczarny

cieszy szczególnie ofensywna strona drużyny - dużo bramek, forma szczególnie Filipka i Alana - Panowie oby tak dalej !

7. 19.02.11 15:10 Jalok

Jestem pod ogromnym wrażeniem :) Oby dobra gra w sparingach przełożyła się na ligę. SPW

8. 19.02.11 13:29 G.R.U.B.Y.

Aziewicz jednak w Stomilu ? czy z konieczności gra ??