Relacja z meczu OKS Stomilowcy Olsztyn - MKS Jeziorany

OKS Stomilowcy Olsztyn 3:0 MKS Jeziorany
1:0
43' Kacprzykowski
64' Radkiewicz
77' Jędrzejewski
Bramki OKS Stomilowcy Olsztyn: Balukiewicz Sacharczuk Magiera Falkowski [ 60' Mackiewicz ] Koziorowski Borzymowski Jędrzejewski Maleszewski [76' Romaniewicz ] Pająski Kacprzykowski [ 76' Gomoła ] Glinka [ 58' Radkiewicz ]
MKS Jeziorany:
Szczegóły Sędzia: Andrzej Wejngold (Lidzbark Warmiński)
Widzów: 80

Trzecie spotkanie i trzecia wygrana w sezonie 2006/2007. Trwa dobra passa zespołu z A-klasy. Tym razem w niedzielne popołudnie drużynie z Olsztyna nie sprostała ekipa MKS Jeziorany prowadzona przez Jerzego Zahorskiego (Ojciec Tomasza - piłkarza Dyskobolii Grodzisk Wlkp.).

Pierwsza bramka padła pod koniec pierwszej połowy spotkania. W polu karnym sfaulowany został Piotr Pająski, pewnym egzekutorem jedenastki był Paweł Kacprzykowski. Na 2:0 bramkę z bliskiej odległości strzelił Piotr Radkiewicz. Zawodnik ten na boisku pojawił się raptem kilka minut wcześniej, bardzo przytomnie się zachował w polu karnym - piłka odbiła się od poprzeczki i ugrzęzła w siatce. Trzecią bramkę po indywidualnej akcji strzelił Łukasz Jędrzejewski, który był najlepszym piłkarzem na boisku. Pod koniec meczu dwóch rzutów karnych nie wykorzystał zawodnik z Jezioran. Raz trafił w słupek, a następnie Piotr Balukiewicz obrnił strzał piłkarza MKS-u. "Z pewnością zasłużyliśmy na zwycięstwo. Przez większość czasu meczu to my dyktowaliśmy warunki gry i dopisujemy kolejne 3 punkty. Z tego trzeba się cieszyć i gratuluję chłopakom, którzy dziś na pewno podjęli walkę. Teraz już koncentrujemy się na kolejnych przeciwnikach, bo w przyszłym tygodniu czekają nas 3 trudne mecze w ciągu 8 dni." - powiedział po meczu trener Stomilowców - Jakub Kacperski.