Artykuł

Paweł Charbicki, fot. Łukasz Kozłowski

Paweł Charbicki, fot. Łukasz Kozłowski

Paweł Charbicki uhonorowany przed meczem z Bytovią Bytów

20.11.18 22:37   kyn   0  

Przed sobotnim spotkaniem Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów były bramkarz "Dumy Warmii" Paweł Charbicki został uhonorowany przez władze klubu. Otrzymał kwiaty oraz pamiątkową koszulkę ze swoim nazwiskiem.

Paweł Charbicki urodził się 6 listopada 1965 r. w Łodzi. Do Stomilu trafił w listopadzie 1987 roku i grał w naszym klubie przez 10 lat.

- To była miła uroczystość - wspomina początek sobotniego spotkania. - Czuję się doceniony. Chciałbym podziękować prezesowi, że miał fajny pomysł, że młodym kibicom przybliża historię klubu. To jest fajne działanie. Tradycję trzeba pielęgnować, z szacunku dla klubu i jego barw. Młodzi kibice w pewnym momencie będą chcieli zainteresować się historią i tożsamością swojego klubu. Zawsze to pozytywnie oddziałuje, bo będą utożsamiać się z klubem, który ma pewne tradycje i w przeszłości miał osiągnięcia. Klub jest przecież kojarzony w Polsce.

Stomil Olsztyn wygrał w sobotę 3:2 z Bytovią Bytów. - Spotkanie było bardzo ciekawe - mówi Charbicki. - Końcówka była bardzo nerwowa. Prowadziliśmy do przerwy 3:0, była duża skuteczność i wydawałoby się, że spokojnie będzie kontrolować do końca. Po przerwie Bytovia przycisnęła, udało im się strzelić dwie bramki i było nerwowo. Najważniejsze, że wygraliśmy i zdobyliśmy ważne trzy punkty. Każde zwycięstwo temu zespołowi pomoże w jego sytuacji. Jest sportowy potencjał na tę ligę. Należy się martwić tylko o sprawy organizacyjnie.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Paweł Charbicki, Bytovia BytówKomentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!