Artykuł

Piotr Zajączkowski, fot. Łukasz Kozłowski

Piotr Zajączkowski, fot. Łukasz Kozłowski

Konferencja prasowa po meczu Stomil - Bytovia Bytów

17.11.18 20:08   kru   11  

Stomil Olsztyn wygrał 3:2 z Bytovią Bytów. Po meczu odbyła się konferencja prasowa z udziałem obydwu trenerów.

Adrian Stawski, trener Bytovii:
- Przede wszystkim chciałbym złożyć gratulacje zespołowi Stomilu. Wiemy także w jakiej są sytuacji. My byliśmy w podobnej i wcale to obecnie nie wygląda tak różowo, jak by się mogło wydawać. My również cały czas musimy walczyć o kolejnych sponsorów aby się utrzymać na powierzchni pierwszej ligi. Odnośnie meczu... na pewno jestem niezniesmaczony pierwszą połową, bowiem oddaliśmy pole gry Stomilowi. Mam nadzieję, że po analizie spotkania już drugi taki mecz się nie zdarzy. W tygodniu musimy dużo z zawodnikami porozmawiać.

Piotr Zajączkowski, trener Stomilu:
- Do przerwy zagraliśmy bardzo dobrze. Strzeliliśmy trzy bramki, a mieliśmy jeszcze okazje aby dołożyć dwie. Po przerwie mieliśmy trzy sytuacje stuprocentowe, których nie wykorzystaliśmy. Przeciwnik złapał kontakt - doprowadził do wyniku 3:2 i zrobiło się gorąco. Dla kibiców to był dobry mecz, bowiem nie wiało nudą. Drużyna gości chciała doprowadzić do remisu, a my z kolei strzelić jeszcze jedną bramkę. Chwała drużynie, że po sytuacji jaka miała miejsce w tym tygodniu - przypomnę, że przez trzy dni nie trenowaliśmy - zawodnicy wyszli na boisko i pokazali, że mają charaktery i warto inwestować w zespół i klub, i utrzymać poziom I-ligowy.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Bytovia Bytów, konferencja prasowa, I ligaKomentarze

 1. 18.11.18 18:36 krzyżak

  A mozna pełnymi nazwiskami by wszyscy wiedzieli czy to ogranicza jakieś prawo? A jak sa twarde dowody to moze wszystko spisać i wysłać do wszystkich mediów na Facebooku i gdzie sie tylko da. Tak by piętnować maksymalnie tych ludzi.

 2. 18.11.18 18:16 Piotruś Pan

  MD dotyczy to czasów prezesury M.B

 3. 18.11.18 17:43 MD

  Chodzi mi o te 415tys.

 4. 18.11.18 17:43 MD

  Piotruś Pan, te zadłużenie to od 2014?

 5. 18.11.18 16:16 Piotruś Pan

  No to kochani powiem Wam więcej co ćwierkają wróbelki: Stan zadłużenia w audycie to podobno 3 mln 150 tyś !, zadłużenie klubu wobec Ł.B to około 415 tyś zł to kim on był sponsorem? Ten brak dokumentów księgowych poprzedniego prezesa to m.in. 270 tyś zł pożyczki wraz z odsetkami, sami sobie dopowiedzcie wobec kogo........ ?? Ostatnie newsy dotyczące klubu to to, że Grzymuś ma ochotę wpierdzielić na minę w klubie Kiłdanowicza (na jakieś 3-4 miesiące) tak sobie obaj wymyślili- dlatego Radkiewicz podał się do dymisji- i będzie p.o prezesem do czasu nowego). Nie wiem czy im się to uda? Lecz przynajmniej taki mają plan. Radkiewicz to pozorant Grzymka tak jak w większości szefów spółek miejskich. Tylko Grzymuś nie wie, że Stomil jest pod specjalnym nadzorem opinii publicznej czyli nas kibiców i nic nie da się ukryć. Ktoś tam wcześniej napisał, że nie chcieliśmy (przyznaję, że również ja) aby Kiłdan nie pobierał pensji za pracę prezesa lecz z dzisiejszej perspektywy widzę, że to był jedyny gość, który chciał ogarnąć ten bałagan i chciał być prezesem naszego klubu. Miał wiedzę, doświadczenie, kontakty na poziomie Polski. Takiego nam trzeba do wyprowadzenia tego klubu z burdelu, który w nim jest. Był chamem, skurw....n lecz z jajami, konkretny i sprawiedliwy, nie dał skrzywdzić klubu na zewnątrz tj. w Polsce. A teraz pozostają nam jedynie nominaci Grzyma i sportowo wieczna walka o utrzymanie (Borkoś czy Radkiewicz) nie dają żadnej szansy na progres klubu. Borkoś miał być taki transparentny i jawny a nie odbierał tel. przez 2 lata, w audycie wiadomo dlaczego ....... Radkiewicz to samo plus nie wyciąganie ręki do miasta po pieniądze a teraz (po 3,5 miesiąca) gada, ze tylko miasto może pomóc. To taki to świetny menadżer jak twierdzi Grzymuś????

 6. 18.11.18 13:04 lechita

  PIOTRUŚ piszesz szczerą prawdę i tylko prawdę.dopóki nie wyjebie się tych baranów z klubu którzy mają piłkarzy w kieszeni lepiej nie będzie.piłkarze pożyczają od nich pieniądze jak jest ciężko a póżniej muszą oddawać z procentem.nowy prezes chciał usunąć tych złodziei z klubu.przykład pana który kosił boczne boisko niby za darmo.najlepszym prezesem byłby właściciel DBK ale on niestety nie chce przejąć sterów.

 7. 18.11.18 11:15 Tiger

  Miejmy nadzieję, że przyjdzie czas rozliczenia i Ł.B i M.B, dosyć z prywatą w naszym klubie. Interesy, intersiki, układziki a klub leży na łopatkach!

 8. 18.11.18 08:46 krzyżak

  I to sa wlasnie te układy które od lat niszczą olsztyński Stomil. Taka gangrena. A to ze występuje w całym futbolu, we wszystkich klubach nie znaczy ze trzeba ją u nas tolerować.

 9. 17.11.18 21:50 Piotruś Pan

  Jak ćwierkają wróbelki, całą akcją przeciwko klubowi stoi podobno menadżer Ł.B zwany w czasach Borkowskiego nadprezesem albo sponsorem, który ma należności na Stomil ok. 350 k zł. To on podobno ściągnął Kieresia za 22 k. miesięcznie itd. Związany jest z niejakim menadżerem Weberem, który ma w klubie 8 zawodników. Niestety to jest najlepszy kumpel Tomka Wełnickiego, który jest fajnym chłopakiem lecz przy pierwszej nadarząjącej się okazji pryska z klubu. GKS Katowice to ulubiony klub menadżera Webera a Ł. B nie chciał firmować rozsypania się klubu z jego powodu, dlatego schował się za Webera. Ojciec Ł. B. skoczył na Zająca podczas jego prezentacji, ponieważ był wściekły, że Radkiewicz odwołał Kieresia i stał się koniec biznesu dla Ł.B

 10. 17.11.18 20:45 Tiger

  Czekają aż rozwiąże kontrakt i wezmą za free a Wełnicki jak zwykle pierwszy do ucieczki, niech spada, przynajmniej nie trzeba będzie mu płacić a młody Jarosz wcale nie jest od niego gorszy

 11. 17.11.18 20:29 krzyżak

  Skoro welnickim tak bardzo interesują sie Katowice to to im sprzedać. Nawet na 200tys.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!