Artykuł

Paweł Głowacki. Fot. Łukasz Kozłowski

Paweł Głowacki. Fot. Łukasz Kozłowski

Paweł Głowacki odszedł ze Stomilu

01.07.22 14:26   em   5  

W nadchodzącym sezonie Paweł Głowacki nie będzie już kierownikiem pierwszej drużyny Stomilu Olsztyn. Na tym stanowisku zastąpi go Paweł Borowski.

- Niedawno stwierdziłem, że funkcja kierownika nie pokrywa się z tym, w którą stronę chcę się rozwijać i stwierdziłem, że zrezygnuję z tego stanowiska - powiedział dla stomilolsztyn.com Paweł Głwacki. - Przede wszystkim chciałbym teraz odpocząć i poświęcić trochę czasu rodzinie, która niestety zawsze była gdzieś z boku. W trakcie piastowania funkcji kierownika dostałem jedną propozycję prowadzenia drużyny, ale nie było to na tyle profesjonalne, abym podjął się tego wyzwania. Na pewno w dalszym ciągu będę pojawiał się na meczach Stomilu i interesował się drużyną. Podkreślę, to nie jest tak, że się na kogoś obraziłem czy z kimś pokłóciłem, po prostu doszedłem do wniosku, że moja dotychczasowa funkcja mnie nie rozwijała i dlatego odchodzę.

I dodaje: - Przez 12 lat spędzonych na graniu w Stomilu, w profesjonalnym futbolu, było kilka pięknych chwil. Najbardziej zapamiętam awans do 1. ligi. Bardzo się cieszę, że uczestniczyłem w tym projekcie, mogłem poznać tylu wspaniałych osób i dzielić szatnię ze świetnymi zawodnikami, zapamiętam to do końca życia.

Teraz kierownikiem pierwszej drużyny Stomilu Olsztyn będzie Paweł Borowski. Od dłuższego czasu jest pracownikiem klubu, a w rundzie wiosennej w dwóch spotkaniach pełnił rolę kierownika w zastępstwie Pawła Głowackiego.

Tagi: Stomil Olsztyn, Paweł Głowacki, Paweł Borowski


Komentarze

 1. 01.07.22 23:07 wiktorm69

  Przy takim warsztacie trenerskim na bank znajdzie pracę.Powodzenia Paweł.Dasz radę.radę.Tyle zespołów z B--klasy

 2. 01.07.22 22:39 Adass

  Nara

 3. 01.07.22 15:27 DJKS

  No tak, bo po ciężkiej pracy należy się w końcu odpoczynek... Przerost ambicji nad treścią...

 4. 01.07.22 14:40 Pablo Olsztyn

  Realista, tym razem się z Tobą zgadzam.

 5. 01.07.22 14:34 Realista

  Paweł dobra decyzja jeszcze grzegorz i nowe lepsze zarządzanie sztabem trenerskim

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.