Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Piłkarze Stomilu Olsztyn podsumowują obóz

08.07.12 21:44   em   2  

Zapytaliśmy Michała Leszczyńskiego, Michała Świderskiego oraz Pawła Baranowskiego jak pracowała drużna Stomilu na obozie w Węgorzewie. Wszyscy zgodnie podkreślają, że było ciężko i efekty powinny przyjść w rozgrywkach ligowych.

Michał Leszczyński: - Nie było lekko. Trenowaliśmy trzy razy dziennie. U trenera Zbigniewa Kaczmarka to normalny cykl obozowy. Do tego jeszcze dochodził upał, ale nie byliśmy przecież na wakacjach, tylko na obozie przygotowawczym. Ciężka praca musi zaprocentować w lidze. Mamy teraz dwa dni wolnego. Widzimy się we wtorek. Wrócimy trochę wypoczęci z naładowanymi "bateriami" i dalej będziemy ciężko pracować.

Michał Świderski: - Na obozie u trenera Zbigniewa Kaczmarka jak zawsze było bardzo ciężko. Pracowaliśmy solidnie. Nie przeszkodziły nam nawet upały. Po dwóch dniach wolnego ponownie bierzemy się do ciężkiej pracy. Chcemy na pierwszy mecz w lidze być znakomicie przygotowani. Wszyscy jesteśmy zadowoleni z warunków jakie stworzył nam klub na obozie. Wykonaliśmy kawał dobrej roboty. Musimy uwierzyć w swoje umiejętności i być dobrej myśli, że ta praca przyniesie efekty w postaci punktów ligowych.

Paweł Baranowski: - Obóz przepracowaliśmy bardzo dobrze i sumiennie. Treningi zaczynały się około siódmej rano od biegania. Potem mieliśmy jeszcze dwa treningi. Obóz był ciężki. Obciążenia nakładały się na siebie. Dochodził jeszcze duży upał. Wszyscy jednak sobie z tym ciężarem radzili. Atmosfera w drużynie w trakcie obozu była bardzo dobra. Nie było żadnych nieporozumień. Nikt także nie narzekał na nudę. Zagraliśmy dwa pożyteczne sparingi. Wszystko idzie w dobrym kierunku. Jestem pewny, że zespół będzie dobrze przygotowany do sezonu.

Tagi: Stomil Olsztyn, Paweł Baranowski, Michał Świderski, Michał Leszczyński, obóz przygotowawczy, Węgorzewo, treningi, wypowiedź, rozmowa


Komentarze

  1. 09.07.12 12:39 Emilozo

    Nie Baranowski powiedział, a Emilozo źle zredagował.

  2. 09.07.12 12:09 R Ö B ? R Ť

    Baranowski powiedział : "Wszystko w naszej gdzie idzie w dobrym kierunki." ? :D

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.