W sobotę (27 czerwca 2026 roku) poznaliśmy wszystkich czwartoligowców na sezon 2026/2027.
Polonia Pasłęk wygrała dwumecz barażowy z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie i awansowała z klasy okręgowej do IV ligi. W pierwszym meczu zremisowali na wyjeździe 2:2, a teraz wygrali 4:1 przed własną publicznością.
Do IV ligi nie udało się awansować Gwardii Szczytno, która teraz wygrała 1:0 z Mazurem Ełk, ale w środku tygodnia przegrali 1:3. W kolejnym sezonie drużyna z Ełku będzie występowała na czwartoligowych boiskach.
Rywale Stomilu w sezonie 2026/2027:
- Znicz Biała Piska,
- GKS Wikielec,
- Concordia Elbląg,
- DKS Dobre Miasto,
- Sokół Ostróda,
- Tęcza Biskupiec,
- Mamry Giżycko,
- Start Nidzica,
- Rominta Gołdap,
- Pisa Barczewo,
- Granica Kętrzyn,
- Mazur Ełk,
- Polonia Pasłęk,
- Zatoka Braniewo,
- Naki Olsztyn.
OKS Stomil
on-line
wczoraj, 23:40 Tiger
Kiedy terminarz? Patrząc na skład tej ligi powinniśmy ją wygrać z przewagą 10 pkt ale realia są takie, że z tymi tuzami możemy się pomęczyć. Skoro już tu zostaliście zarząd i reszta oczekujemy konkretnych wzmocnień zespołu i pewnego awansu za rok.