90+5' Koniec meczu. Cenne trzy punkty na koncie Stomilu.
90+5' Yasuhiro Kato dobija gości. 3:1!
90+2' Olsztynianie spokojnie, kontrolują końcówkę spotkania.
90' 5 minut dłużej potrwa to spotkanie.
86' Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest! MICHAŁ TRZECIAKIEWICZ!

Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. stomilolsztyn.com

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. stomilolsztyn.com

Olsztyn - stadion Stomilu, 24 maja 2014 r., godz. 14:00

Potrzebny doping dla Stomilu. WSZYSCY NA MECZ!

24.05.14 11:04   em   13  

W niedzielę (godz. 14:00) Stomil Olsztyn rozegra kolejne spotkanie, które musi wygrać, żeby myśleć o utrzymaniu się w I lidze. Do Olsztyna przyjeżdża GKS Katowice. Wszyscy na stadion!

W środę piłkarze Stomilu wykonali swój obowiązek i pokonali na wyjeździe zespół z Brzeska. W niedzielę podopieczni Adama Łopatki muszą zrealizować kolejny obowiązek i pokonać zespół z Katowic.

Drużyna z Katowic, która już o nic nie gra przyjedzie do Olsztyna z nastawieniem rozegrania spokojnego meczu i powrotu do domu bez urazów i kontuzji. Oczywiście trener GKS-u Katowice w wywiadzie dla stomilolsztyn.com wypowiada się dyplomatycznie. - Sezon się jeszcze nie skończył, dlatego na pewno przyjedziemy po jak najlepszy wynik - mówi Kazimierz Moskal.

To naszej drużynie będzie zależeć na zwycięstwo. To nasi piłkarze muszą wyjść zmobilizowani i od pierwszych minut dążyć do strzelenia bramki. I presja narastające z minuty na minutę będzie największym przeciwnikiem Stomilu w niedzielę.

- Często nie ma w naszej grze super jakości, ale trzeba też chłopaków zrozumieć, bo w tych wielkich emocjach strasznie ciężko o fajerwerki. Nie można jednak im odmówić tego, że im na tym wszystkim nie zależy. Oni są stąd, oni się bardzo starają i to na boisku widać. Ciągle wierzę w powodzenie naszej misji, wierzę, że szczęśliwie zakończymy ten sezon — powiedział dla "Gazety Olsztyńskiej" Adam Łopatko.

W zwycięstwie nad rywalem mają pomóc olsztyńscy fanatycy. Wszystkim serdecznie zapraszamy na olsztyński stadion, szczególnie na "Łuk Biało-Niebieski". Na mecz do Olsztyna przyjedzie liczna grupa GKS-u Katowice i oprócz rywalizacji piłkarskiej zapowiada się ciekawa rywalizacja w dopingu.

Wiara! Nasza wiara nie zachwiana!
Bo jest w Tobie zakochana...

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, GKS Katowice, I liga, Adam Łopatko, Kazimierz Moskal


Komentarze

 1. 24.05.14 23:01 adam

  Tak, w kasie wyrobisz. Ewentualnie przyjdź trochę wcześniej, żeby nie blokować.

 2. 24.05.14 21:47 Pokorny

  Gdzie dokładnie wyrobie tą kartę ? W kasach da radę ?.

 3. 24.05.14 21:19 chodi

  Super że dzisiaj Łęczna wygrała wiec jutro żeby liczyć się do awansu muszą wygrać Arka i Dolcan. Dla nas sytuacja taka jest idealna.... czyli wygrywamy = opuszczamy strefę spadkową! Tylko zwycięstwo OKS tylko zwycięstwo!!!

 4. 24.05.14 17:36 Bart_OKS

  Po półtorarocznej przerwie klatka gości znowu będzie pełna! Niedziela,piekna pogoda nic tylko wygrać! WSZYSCY NA MECZ!

 5. 24.05.14 15:18 Ramzes

  Da się wyrobić przed meczem, sam zmobilizowałem małą grupkę "świeżaków" i mam nadzieje ,że nie będzie żadnego cyrku i zamułu z wyrabianiem profili. Tak czy inaczej do boju Stomil , wygrać dla kibiców i na złość ratuszowi.

 6. 24.05.14 14:33 Pokorny

  Czy przed meczem da się wyrobić kartę ? To jest szybki proces czy trzeba przybyć dużo wcześniej przed spotkaniem ?

 7. 24.05.14 14:20 przem85

  Adam tu nie chodzi o mnie ani o nikogo kto tu się udziela bo my wszyscy napewno jutro będziemy na meczu choć by i bilety po 50 zł były, ale napewno promocja by się przydała zwłaszcza że to mecz o być albo nie być. I założe się że efekt by to przyniosło. SPW

 8. 24.05.14 13:53 adam

  Można było coś ogłosić fakt, ale teraz nie czas na dywagacje. Dawać wszyscy na mecz, nie ważne kryta czy łuk. Przem jak coś, to zapłacę za Ciebie, tylko bilet później oddaj bo zbieram;) TYLKO ZWYCIĘSTWO, DZISIAJ I DO KOŃCA RUNDY!!!

 9. 24.05.14 13:41 przem85

  Przestrzegam przed gadaniem typu, oni o nic nie grają, oni chcą zagrać spokojny mecz, Sandecja też o nic nie grała, Płock tam samo a jak się skończyło każdy wie. Tak bardzo liczymy na doping kibiców i chcemy ich jak najwięcej ale żadnej akcji promocyjnej klub nie przewidział :( trochę to słabe, trzeba było chociaż za symboliczne 5 zł bilety sprzedawać. Żeby czegoś oczekiwać trzeba samemu też wyjść z inicjatywą panowie zarządcy.

 10. 24.05.14 13:31 B5

  My tu na krytej nie musimy sie mobilizować,bo i tak wiadomo ze bedzie pełna.,he,he

 11. 24.05.14 13:22 CZESIO OKS

  powodzenia! nigdy nie spadnie , OKS nigdy nie spadnie!

 12. 24.05.14 13:06 SNICKERS

  Innej opcji nie widzę. Tylko zwycięstwo.

 13. 24.05.14 12:06 SzEFoo

  Namawiać znajomych i wszyscy na ŁUK! Żeby z naszą frekwencją wstydu nie było! Tylko zwycięstwo... !!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!