90+5' Koniec meczu. Cenne trzy punkty na koncie Stomilu.
90+5' Yasuhiro Kato dobija gości. 3:1!
90+2' Olsztynianie spokojnie, kontrolują końcówkę spotkania.
90' 5 minut dłużej potrwa to spotkanie.
86' Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest! MICHAŁ TRZECIAKIEWICZ!

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Łukasz Kozłowski

(S)krytym okiem po meczu Stomil - GKS

26.05.14 13:42   em   3

Kyniu w niedzielę na trybunie krytej był tylko przez chwilę, dosłownie przez kilka minut. Przez pierwszą połowę kręcił doping z bieżni, a potem w obowiązkach służbowych pojechał na Dajtki. Uznaliśmy, że zamienimy się rolami i (S)krytym okiem napiszę ja (Emilozo - red.), a Kyniu na wtorek napisze "Bez napinki".

Ja na krytej byłem przez pierwszą połowę, a potem z dołu obserwowałem zarówno trybuny jak i boisko. Co się działo na krytej? Sporo, oj sporo. Nie wszystko zapewne wyłapałem... Zacznę od początku.

Kryta pierwsza rozpoczyna doping. Chwilę potem z dopingiem rusza Łuk Biało-Niebieski. To żaden zarzut, tylko stwierdzenie faktu. Na krytej zawisła flaga Ultras Stomil fanów z Nidzicy. Już dawno w tym miejscu nie było żadnej flagi.

11 minuta i cały stadion szaleje. Arkadiusz Koprucki otwiera wynik spotkania i sprawia, że cały stadion może odetchnąć. Mecz powinien dobrze się skończyć. Z boiska wyleciał zawodnik GKS-u i wtedy już w żadnej głowie na pewno nie zrodziła się myśl, że końcówka meczu będzie taka dramatyczna.

Gdy zawodnik gości opuszczał boisko z trybun nie poleciało klasyczne "wypie******", a "dziękujemy".

Bramkę straciliśmy w tym momencie, gdy "Łuk Biało-Niebieski" namówił krytą do wstania i śpiewania piosenki "zagraj, zagraj jak za dawnych lat". Po tym na pewien czas trybuny ucichły, ożywiły się dopiero jak autor bramki musiał opuścić boisko za czerwoną kartkę.

Ożywili się także nasi piłkarze, którzy ruszyli do ataku. Michał Trzeciakiewicz strzelił bramkę i prawie wyłamał bramę przy ławce rezerwowych gości. Naprawa pewnie kosztowałaby z 10 tysięcy złotych...

Radość po zwycięstwie była mega, była nawet lepsza niż po awansie do I ligi. Czuć było jak wszystkim zależy na utrzymaniu się w I lidze.

W drugiej połowie jeszcze przy wyniku 1:0 "ŁBN" i sektor czwarty super dopingowy swój zespół. Było to tzw. "HSV". To zawsze wychodzi super. Każdy chce być głośniejszy, każdy nakręca każdego i korzystają z tego wszyscy. Z Łęczną musi być obowiązkowo powtórka!

Tagi: Stomil Olsztyn, (S)krytym okiem, GKS Katowice, doping, kryta, I liga