Artykuł

Herb Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański

Herb Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański

Powstanie stowarzyszenie Socios Stomil? Pomożesz nam?

28.12.15 22:45   em   6  

W poniedziałek odbyło się kolejne spotkanie grupy kibiców Stomilu Olsztyn, którzy chcą założyć stowarzyszenie kibiców typu socios.

Kolejne spotkanie planowane jest na następny poniedziałek (4 stycznia). Wszystkich chętnych do współpracy serdecznie zapraszamy! Spotkanie odbędzie się w siedzibie olsztyńskiego klubu (al. Piłsudskiego 69a). Początek o godz. 19:00.

Brakuje: osób do założenia stowarzyszenia; osób z pomysłami; osób, które mogłyby w tygodniu poświęcić dwie godziny na rzecz swojego ukochanego klubu.

Czekamy na Ciebie!

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Socios Stomil


Komentarze

 1. 01.01.16 19:16 B5

  Moze zbyt mało osób wie ,o co tu chodzi? Jakie Socios?.

 2. 30.12.15 22:00 Emilozo

  W odpowiednim momencie będą mogli zaangażować się wszyscy :) Nikogo nie skreślamy, ale na początek szukamy osób z Olsztyna oraz okolic do współtworzenia Stomil Socios. Nie chodzi tutaj o to, żeby znowu działały te same osoby. Pozdro :)

 3. 30.12.15 16:33 Joe Black

  @krzyżak masz rację, nagle wszyscy mieszkają poza Olsztynem...

 4. 30.12.15 12:28 JeanPorr

  Panowie, każdy może dorzucić swoją cegiełkę do działania stowarzyszenia... wystarczy propagować jego działalność i namawiać do wsparcia finansowo tej inicjatywy... każda darowizna czy sponsoring jest bardzo ważny, a czy to firma z Olsztyna czy Londynu nie ma to znaczenia, dzięki Socios będzie utożsamiana z klubem.

 5. 30.12.15 10:56 krzyżak

  Chyba nie ma bo szukają osób, które na miejscu mogły by na co dzień temat ogarniać. U mnie taka sama st. jak u ciebie. Szkoda, że w komentarzach jest tylu krzykaczy i mądrali, a jak przychodzi co do czego to wszyscy siedzą cicho.

 6. 30.12.15 01:51 Pruski

  Czy jest możliwa jakaś "zdalna" pomoc? Niestety już 5 rok nie ma mnie w Olsztynie i nie mogę być fizycznie.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!