94' Koniec meczu.
91' Tecław wysoko ponad bramką. 1
85' Skiba zmuszony do interwencji wślizgiem na 20. metrze po błędzie obrońcy w środku pola. 12
81' Boisko opuszcza Sam van Huffel, w jego miejsce Maciej Pałaszewski 1
77' Drugą żółtą kartkę otrzymuje Arkadiusz Najemski. Wigry kończyć będą mecz w 10. 12

Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Procedura wejścia na mecz Stomil - Wigry Suwałki

17.06.20 19:50   em   6  

Stomil Olsztyn wystosował komunikat na temat sprzedaży biletów na niedzielne (21 czerwca) spotkanie z Wigrami Suwałki. Pierwszeństwo pobrania biletów mają posiadacze karnetów.

Pierwszeństwo wejścia na stadion będą mieli posiadacze karnetów - czytamy na stomilolsztyn.com. - Sprzedaż zamknięta w systemie biletowym została uruchomiona. Każda osoba posiadająca ważny karnet, na sezon 2019/2020, będzie mogła pobrać jeden bezpłatny bilet.

- Jeżeli karnet został zakupiony w punkcie stacjonarnym, a jego posiadacz nie ma konta internetowego, w celu pobrania biletu, należy je założyć - czytamy dalej. - Ze względu na obowiązujące obostrzenia, wejściówki będą dostępne jedynie w wersji elektronicznej na stronie bilety.stomilolsztyn.com. Można je pobrać do soboty (20 czerwca) do godz. 23:59.

Niewykorzystane bilety przez “karnetowiczów” mają trafić w niedzielę do wolnej sprzedaży on-line.

Spotkanie zaplanowano na niedzielę (21 czerwca) o godz. 15:10. Na stadion ma wejść niespełna 700 widzów.

PROCEDURA POBRANIA BILETU!

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Wigry Suwałki, I liga, kibice


Komentarze

 1. 19.06.20 16:43 THE CORE

  Według wytycznych Ministerstwa Zdrowia (?) odstęp pomiędzy wchodzącymi przez kołowrotek kibicami powinien wynosić 30 sekund. Ile my mamy kołowrotków? Trzy? Czyli wejście 700 osób zajmie w Olsztynie 116 minut??? Bo jeśli się mylę i mamy 4 kołowrotki to czas na wejście wynosi 88 minut. Czy ktoś w klubie coś o tym wie? Jakoś się przygotowano? Na oficjalnej stronie nic na temat...

 2. 18.06.20 07:31 misiek74

  Bilet wydrukowany bez problemu.:)

 3. 17.06.20 22:22 Emilozo

  @czerkasow - to jeżeli wiesz kto z starszych kibiców ma karnet i może mieć problem z netem, to możecie wykonać telefon i pomóc. Ja już dzisiaj dzwoniłem :)

 4. 17.06.20 22:17 czerkasow

  Pytanie. W klubie takie coś mogą zrobić? Jest parę osób starszych z karnetami więc może być problem. Marduk ja w klubie nie musiałem podawać tych rzeczy, jedynie podajesz maila przy internetowym zakupie biletu czy karnetu, a ten system nadzoruje, zewnętrzna firma, więc klub poza peselem w systemie i zdjęciem nie ma nic z tych danych. Jak chcesz to podaj do klubu swój adres zamieszkania a może ci kartkę na święta przyślą :)

 5. 17.06.20 21:09 Fanatyk_OKS

  Nie podaje się numeru telefonu przy kupowianiu karnetu. Poza tym chodzi o to żeby nie było sytuacji że ktoś kto ma karnet nie zamierza przyjść na mecz i w ten sposób blokuję miejsce innym.

 6. 17.06.20 20:16 marduk

  Ja pierdole jaki bieda Stomil. Przy kupowaniu karnetu podaje się nr tel i/lub mail. Tak trudno wysłać wiadomość i pokazać że klubowi zależy? Po prostu amatorzy, Michale Brański zagrzmij, bo ta ciemnota nic nie osiągnie.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!