Artykuł

Tomasz Ptak zagra w Stomilu Olsztyn, fot. Emil Marecki

Tomasz Ptak zagra w Stomilu Olsztyn, fot. Emil Marecki

Ptak w Stomilu. Znalazł się sponsor indywidualny

20.07.12 08:22   em   5  

Tomasz Ptak został wypożyczony na rok czasu z Jagiellonii Białystok. O miejsce w bramce Stomilu będzie rywalizował z Michałem Leszczyńskim oraz Piotrem Skibą.

- Znalazł się sponsor indywidualny, który pokryje koszty jego kontraktu - mówi Jacek Czałpiński, prezes Stomilu Olsztyn.

Przypomnijmy, że sprawa transferu Ptaka skomplikowała się, gdy klub postanowił pozyskać pomocnika z Litwy - Mindaugasa Kalonasa. Z prostej przyczyny. Brak funduszy. Ostatecznie udało się znaleźć dodatkowe środki w budżecie.

- Udało się nam znaleźć rozwiązania finansowe i zatrudnić obu piłkarzy, na czym nam mocno zależało - mówi Gazecie Olsztyńskiej Andrzej Biedrzycki, dyrektor sportowy Stomilu Olsztyn.

W piątek piłkarze podpiszą kontrakty ze Stomilem Olsztyn.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Stomil Olsztyn, Tomasz Ptak, Mindaugas Kalonas, transfery, I liga, Jacek Czałpiński, Andrzej Biedrzycki


Komentarze

 1. 21.07.12 13:56 Furiat

  Z tego co słyszałem i widziałem to szału nie robi małolat ale może się ogarnie bo warunki ma niezłe.

 2. 20.07.12 23:23 F.R.T.

  kto siano wyłożył ?

 3. 20.07.12 14:52 chodi

  już słyszę że gramy o utrzymanie, tak właśnie do sprawy podchodziła OE, .... MY GRAMY O WYSOKIE miejsca w 1 lidze, każdy mecz będzie meczem o ŻYCIE a wtedy przyjdą sukcesy!! TYLKO STOMIL OKS!!!

 4. 20.07.12 11:09 Adiii

  no bardzo dobra może uda się nie podzielić losu Olimpi i się utrzymamy bez problemu

 5. 20.07.12 09:56 S.M.P.

  I to jest dobra wiadomość

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.