Relacja z meczu ROW 1964 Rybnik - Stomil Olsztyn

Pewny awans do kolejnej rundy Pucharu Polski

Puchar Polski 2016/2017 Rybnik - 22 lipca 2016 r.
godz. 19

ROW 1964 Rybnik 1:3 Stomil Olsztyn
0:3
85' (k) Mariusz Muszalik Bramki Rafał Kujawa 27'
Karol Żwir 34'
Karol Żwir 37'
kartki Michał Trzeciakiewicz ż
Bramki ROW 1964 Rybnik: 1. Adam Makuchowski - 2. Jan Janik (71, 14. Witold Cichy), 18. Szymon Jary, 19. Tomasz Balul, 4. Paweł Jaroszewski - 10. Sebastian Siwek (57, 9. Mariusz Muszalik), 6. Bartosz Slisz, 11. Robert Tkocz, 8. Gabriel Nowak, 7. Radosław Dzierbicki (57, 3. Paweł Polak) - 17. Marek Gładkowski.
Stomil Olsztyn: 13. Michał Leszczyński - 21. Marcel Ziemann, 87. Arkadiusz Czarnecki, 12. Michał Trzeciakiewicz, 4. Jarosław Ratajczak - 11. Karol Żwir (71, 22. Bartosz Bartkowski), 7. Paweł Głowacki, 28. Wiktor Biedrzycki, 8. Grzegorz Lech (81, 17. Aleksander Karbowiak), 55. Patryk Kun - 88. Rafał Kujawa (62, 99. Tomasz Zahorski).
Szczegóły sędziował: Sebastian Krasny (Kraków).
widzów: 561.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 16:50:45

89' Arbiter doliczył trzy minuty.
88' Michał Leszczyński broni w sytuacji sam na sam. Nieudana próba złapania na spalonym.
85' ROW strzela kontaktową bramkę - Mariusz Muszalik. Z rzutu karnego po faulu Michała Trzeciakiewicza. 1555
84' Rzut karny dla ROW-u.
81' Aleksander Karbowiak wszedł za Grzegorza Lecha.
71' Bartosz Bartkowski wszedł za Karola Żwira. 1
62' Tomasz Zahorski po 11 latach ponownie na boisku w barwach Stomilu. Wszedł za Kujawę. 1
54' Kolejna dobra akcja Stomilu. Kun wystawił na 11 metr do Żwira, a ten prosto w bramkarza. 1
52' Gospodarze groźnie z rzutu wolnego, ale pewnie piąstkuje Michał Leszczyński. 1555
46' Początek drugiej połowy.
46' Przerwa. Stomil prowadzi do przerwy 3:0 z ROW-em 1946 Rybnik.
37' Stomil Olsztyn prowadzi 3:0 z ROW-em 1946 Rybnik. Kolejną bramkę strzela Karol Żwir. Asystował Patryk Kun. 1
34' Stomil prowadzi w Rybniku już 2:0! Bramkę strzelił Karol Żwir! Przy bramce asystował Jarosław Ratajczak. 1
28' GOOOL! 1:0 dla Stomilu! Rafał Kujawa z główki po rzucie rożnym. Asystę zaliczył Grzegorz Lech. 1
26' Największe zagrożenie ze strony gospodarzy sprawia Marek Gładkowski. Strzelał z 16 metrów, nikt go nie zablokował, ale piłka za bramką.
25' Póki, co mamy wyrównane spotkanie.
24' Pierwsza groźna sytuacja po stronie gospodarzy. Nadal 0:0. 1555
23' Groźna akcja gospodarzy, ale Michał Leszczyński na posterunku. 1555
20' Bramkarz gospodarzy wybronił ładny strzał z głowy Jarosława Ratajczaka. Wrzucał Paryk Kun. 1