89' Arbiter doliczył trzy minuty.
88' Michał Leszczyński broni w sytuacji sam na sam. Nieudana próba złapania na spalonym.
85' ROW strzela kontaktową bramkę - Mariusz Muszalik. Z rzutu karnego po faulu Michała Trzeciakiewicza. 1555
84' Rzut karny dla ROW-u.
81' Aleksander Karbowiak wszedł za Grzegorza Lecha.

Stomil Olsztyn do przerwy wygrywał 3:0 z ROW-em 1964 Rybnik, fot. Czytelnik stomil.olsztyn.pl

Stomil pewnie awansował do kolejnej rundy Pucharu Polski

22.07.16 20:48   em   12

Piłkarze Stomilu Olsztyn awansowali do kolejnej rundy Pucharu Polski. Podopieczni Adama Łopatki pokonali na wyjeździe ROW 1964 Rybnik 3:1. Wszystkie bramki dla Stomilu padły przed przerwą spotkania.

Wynik spotkania w 28 minucie otworzył Rafał Kujawa. Z rzutu rożnego dośrodkował Grzegorz Lech, a bramkarza gospodarzy strzałem z głowy pokonał napastnik Stomilu.

W 34 minucie było już 2:0 dla Stomilu. Z lewej strony dośrodkował Jarosław Ratajczak, a do bramki z głowy trafił Karol Żwir. Chwilę później ten sam napastnik po asyście Patryka Kuna podwyższył wynik na 3:0.

Po przerwie Stomil Olsztyn nadal atakował, chciał podwyższyć wynik spotkania, ale jedyną bramkę w meczu strzelili gospodarze. Było to dopiero pod koniec meczu, więc awans Stomilu był niezagrożony. Z rzutu karnego celnie trafił Mariusz Muszalik. W polu karnym faulował Michał Trzeciakiewicz, za co zobaczył żółtą kartę.

Ceremonia losowania drabinki (1/16, 1/8, 1/4 finału) odbędzie się w poniedziałek 25 lipca o godzinie 13:00 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Tagi: Stomil Olsztyn, ROW 1964 Rybnik, Puchar Polski, Rybnik, Karol Żwir, Rafał Kujawa