Relacja z meczu Radunia Stężyca - Stomil Olsztyn

II liga 2022/2023 (34. kolejka, 04.VI.2023 r.) Koniec Stadion Radunia Stężyca
Radunia Stężyca 0:0 Stomil Olsztyn
Bramki Radunia Stężyca: 1. Kacper Tułowiecki - 21. Szymon Nowicki, 3. Tomasz Dejewski, 23. Maciej Dampc, 17. Jonatan Straus - 14. Bartosz Zynek, 16. Jan Furman, 8. Sebastian Deja (66, 13. Dmytro Prichna), 10. Radosław Stępień (66, 77. Wojciech Łuczak), 19. Ednilson Furtado (57, 26. Mateusz Kuzimski) - 7. Cezary Sauczek (79, 4. Maciej Orłowski).
Stomil Olsztyn: 39. Jakub Mądrzyk - 11. Filip Wójcik (59, 66. Dawid Kalisz), 4. Igor Kośmicki (82, 29. Mateusz Maćkowiak), 25. Hubert Sadowski, 26. Bartosz Waleńcik, 50. Michał Karlikowski (82, 20. Werick Caetano) - 7. Hubert Krawczun (67, 77. Bartosz Florek), 8. Maciej Spychała, 28. Marcin Stromecki (60, 6. Sebastian Szypulski), 10. Karol Żwir - 9. Piotr Kurbiel.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 15:56:15

98' Koniec meczu. gramy w barażach
96' Pierwsza Sytuacja Stomilu, strzał Florka broni Tułowiecki. 1
94' Słupek ratuje Stomil po strzale Kuzimskiegop. 1947
91' 7 minut doliczone
87' Stężyca znów bardzo groźnie. 1947
82' Boisko opuszczają Kośmicki i Karlikowski , w ich miejsce miejsce Maćkowiak i Caetano. 1
81' Żółtą kartką ukarany Kuzimski. 1947
78' Igor Kośmicki nie zagra w ewentualnych barażach. 1
77' Żółtą kartką ukarany Kośmicki. 1
75' Dośrodkowanie w pole karne, łapie Tułowiecki. 1
71' Mądrzyk znów broni! Stężyca ciśnie! 1947
68' Boisko opuszcza Krawczun , w jego miejsce Florek. 1
65' Mądrzyk znów ratuje Stomil. 1947
60' Boisko opuszczają Wójcik i Stromecki , w ich miejsce Szypulski i Kalisz. 1
57' Boisko opuszcza Furtado, w jego miejsce Kuzimski. 1947
52' Rzut rożny dla Stomilu, Stromecki z narożnika, krótko ze Spychałą, strzał Wójcika broni Tułowiecki. 1
50' Ależ strzał Radosława Stępnia, fałszem w okienko, broni Mądrzyk! 1947
47' Strzał z pola karnego, obroniony przez Mądrzyka. 1947
45' Ładne wyjście do szybkiego ataku, ale, Wójcik zwalnia akcje i nic nie wyszło. 1
44' Rzut rożny dla drużyny ze Stężycy, bronimy. 1947
41' Pogoń wygrywa 1:0 z Kotwica Kołobrzeg.
39' Rzut rożny dla drużyny Raduni, wybija głową Kurbiel. 1947
38' Teraz groźnie Radunia, ale broni Mądrzyk. 1947
37' Wojcik ładnie w pole karne, łapie bramkarz. 1
36' Wójcik ładnie wpadł w pole karne, ale potem uderzył daleko od bramki Tułowieckiego. 1
35' Nie wygląda to jak mecz decydujący o awansie i spadku, oba zespoły kunktatorsko na boisku.
33' Rzut rożny dla Stomilu, Stromecki z narożnika, wybijają obrońcy. 1
33' Zagranie w pole karne Karlikowskiego wybija bramkarz na róg. 1
30' Kurbiel na spalonym, po fajnym zagraniu Krawczuna. 1
27' Ładna akcja Stomilu, Karlikowski wprost w bramkarza. 1
24' Żółtą kartką ukarany Łuczak na ławce, za dyskusje z arbitrem. 1947
22' Przewaga gospodarzy, ale umiejętnie się bronimy.
17' Radunia mogła trafić, ale na szczęście Mądrzyk obronił. 1947
15' Stomil w ataku, ładne zagranie techniczne Wójcika, jednak zostajemy wypchnięci spod pola karnego. 1
14' W Kołobrzegu Kotwica remisuje 0:0 z Pogonią.
10' Krawczun nie trafia w piłkę po wysokim dośrodkowaniu. 1
Ruszyli, do boju OKS!!!
Skład Stomilu: 39. Jakub Mądrzyk, - 11. Filip Wójcik, 4. Igor Kośmicki, 25. Hubert Sadowski, 26. Bartosz Waleńcik, 50. Michał Karlikowski - 7. Hubert Krawczun, 8. Maciej Spychała, 28. Marcin Stromecki, 10. Karol Żwir - 9. Piotr Kurbiel 1
Początek meczu w Stężycy o godzinie 18:00.