Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Radunia Stężyca

Puchar Polski 2023/2024 (Runda wstępna, 9.VIII.2022 r.) Koniec Stadion Stomil Olsztyn
Stomil Olsztyn 1:2 Radunia Stężyca
44' Igor Kośmicki Bramki Bartosz Bartkowiak 8'
Michał Biskup 73'
Bramki Stomil Olsztyn:
Radunia Stężyca:

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 21:52:59

93' Koniec. Odpadamy z rozgrywek Pucharu Polski.
91' 3 minuty doliczone.
86' Michał Karlikowski strzelał głową na wysokości 10. metra. Niecelnie. 1
81' Hubert Sadowski napomniany żółtą kartką. 1
73' Gol dla Raduni. Gości na prowadzenie wyprowadził Michał Biskup. 1947
69' Zbigniew Małkowski napomniany żółtą kartką. 1
65' Na boisku pojawili się Marcin Stromecki oraz Michał Karlikowski. Zeszli: Filip Wójcik oraz Filip Laskowski.
63' Gra Stomilu lepsza niż w pierwszej połowie. Wszyscy liczą, że nie będzie dogrywki.
46' Zmiany w Stomilu. Hubert Krawczun, Michal Bezpalec i Hubert Krawczun pojawili się w miejsce Kacpra Kondrackiego, Tomasza Bały i Filipa Szabaciuka. 1
46' Początek drugiej połowy. 1947
45+1' Koniec pierwszej połowy. Jest remis 1:1.
44' GOOOOOOOOOOOOL !!! Mamy remis 1:1. Bramkę strzelił Igor Kośmicki, który zamknął dobre dośrodkowanie Roberta Tuleji z rzutu wolnego. 1
42' Składna akcja Stomilu pod polem karnym, fatalne dośrodkowanie Filipa Wójcika w "szesnastkę". 1
30' Łukasz Szramowski napomniany żółtą kartką za zatrzymanie zawodnika gości na 20. metrze. 1
29' Tomasz Bała odważnie wszedł w pole karne, podał do Filipa Wójcika, który pociągnął jeszcze z 5 metrów, oddał strzał, ale niestety został zablokowany. 1
26' Robert Tuleja sprytnie w pole karne, ale Tomasz Bała nie zdołał czysto uderzyć w piłkę. 1
23' Mateusz Kuzimski w dogodnej sytuacji, ale na szczęście Łukasz Jakubowski na posterunku. 1947
16' Zamieszanie w polu karnym Raduni, ale strzał Igora Kośmickiego został zablokowany. 1
15' Filip Laskowski z dystansu, dobra próba i mamy rzut rożny. 1
8' Goście wyszli na prowadzenie. Bramkę w 8. minucie strzelił Bartosz Bartkowiak. 1947
5' Bartosz Bartkowiak trafia w słupek. Goście byli blisko objęcia prowadzenia. 1947
Zaczęli. DO BOJU OKS! 1
Zawodnicy wyszli w asyście sekcji kobiet Stomilu.
Piłkarze Stomilu Olsztyn wychodzą na murawę. Stomil na niebiesko, Radunia na żółto.
Piłkarze Stomilu zeszli do szatni.
Mecz sędziować będzie Karol Wójcik z Siedlec.
Piłkarze Stomilu Olsztyn wybiegli na rozgrzewkę. 1
W drużynie gości zagrają byli piłkarze Stomilu: Jonatan Straus, Wojciech Łuczak oraz Maciej Dampc. Na ławce rezerwowych były bramkarz "biało-niebieskich" - Konrad Syldatk. 1947
Z powodu kontuzji grać nie może Bartosz Waleńcik, a w składzie brakuje m.in. Piotra Kurbiela czy Łukasza Borkowskiego. 1
Ławka rezerwowych: 30. Miłosz Garstkiewicz - 3. Lukáš Kubáň, 7. Hubert Krawczun, 8. Marcin Stromecki, 10. Karol Żwir, 18. Michal Bezpalec, 19. Daniel Pietraszkiewicz, 50. Michał Karlikowski, 74. Mateusz Drabiszczak. 1
Wyjściowa jedenastka Stomilu: 1. Łukasz Jakubowski - 11. Filip Wójcik, 14. Filip Szabaciuk, 25. Hubert Sadowski, 4. Igor Kośmicki, 29. Radosław Tuleja - 17. Łukasz Szramowski, 23. Filip Laskowski, 99. Kacper Kondracki, 77. Bartosz Florek - 89. Tomasz Bała. 1
Witamy z Piłsudskiego 69a! O 17:00 Stomil powalczy o awans do kolejnej rundy Pucharu Polski.