Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Radunia Stężyca

II liga 2022/2023 (17. kolejka, 29.X.2022 r.) Koniec Stadion Stomil Olsztyn
Stomil Olsztyn 3:2 Radunia Stężyca
2:0
14' Maciej Spychała
17' (k) Jakub Tecław
90' Wercik Caetano
Jakub Letniowski ż
Bramki Stomil Olsztyn: 39. Jakub Mądrzyk - 11. Filip Wójcik, 4. Igor Kośmicki (82, 14. Filip Szabaciuk), 33. Jakub Tecław, 26. Bartosz Waleńcik, 10. Karol Żwir - 7. Hubert Krawczun (67, 77. Bartosz Florek), 8. Maciej Spychała (62, 50. Michał Karlikowski), 15. Shun Shibata, 20. Werick Caetano - 9. Piotr Kurbiel (82, 6. Sebastian Szypulski).
Radunia Stężyca: 1. Kacper Tułowiecki - 4. Maciej Orłowski (8, 21. Szymon Nowicki), 3. Tomasz Dejewski, 6. Rafał Kosznik - 7. Cezary Sauczek (46, 23. Eryk Sobków), 27. Jakub Letniowski, 17. Jonatan Straus, 20. Marcel Górski, 5. Wojciech Jakubik (68, 14. Bartosz Zynek) - 77. Wojciech Łuczak (82, 24. Adrian Rajski), 10. Radosław Stępień.
Szczegóły Sędziował: Maciej Pelka (Poznań).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 15:43:44

95' Koniec wygraliśmy! 1
95' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
92' Wójcik miał "setkę", ale trafił prosto w bramkarza! 1
91' 3 minuty nadziei na 3 zwycięstwo z rzędu.
88' Bramka i tak by nie została uznana, bo był spalony.
88' Florek tylko w boczną siatkę!!! 1
82' Zeszli: Kurbiel, Kośmicki. Weszli: Szypulski, Szabaciuk. 1
81' Eryk Sobków trafia w słupek. 1947
79' Żwir wpadł w pole karne, i ani to strzelał, ani dośrodkowywał. Szkoda dobrze zapowiadającej się akcji Stomilu. 1
79' Do zmiany szykują się Filip Szabaciuk i Sebastian Szypulski. 1
75' Shibata w pole karne, a fatalnie głową uderza Kurbiel. 1
74' Bartosz Florek napomniany żółtą kartką i nie zagra w meczu z Kotwicą Kołobrzeg. 1
66' Bartosz Florek zmienił Huberta Krawczuna.
65' Karlikowski wpada w pole karne, podaje do Kurbiela, ale niestety bez gola.
63' 63' Wojtek Łuczak trafia na 2:2! 1947
62' Boisko upuszcza Maciej Spychała, a w jego miejsce tak jak pisaliśmy Karlikowski.
61' Do wejścia na boisko szykuje się Michał Karlikowski. 1
60' Krawczun uderza głową, ale zbyt lekko żeby zdobyć gola. 1
59' Jakub Letniowski zdobywa kontaktową bramkę. 1947
58' Rzut karny dla Raduni po faulu Bartosza Waleńcika. Zawodnik Stomilu ukarany żółtą kartką.
58' Bardzo dobra interwencja Igora Kośmickiego przy strzale Wojciecha Łuczaka.
55' Żółta kartka dla Filipa Wójcika. Piłkarz nie zagra w meczu z Kotwicą Kołobrzeg. 1
52' Karol Żwir oddał strzał zza pola karnego, ale piłka niestety przeleciała - minimalnie - nad poprzeczką.
47' Jak Stomil na własne życzenie nie zrobi sobie "kuku" to odniesiemy trzecie zwycięstwo z rzędu!
46' Rozpoczęła się druga połowa.
45+2' Przerwa. Prowadzimy 2:0 po golach Macieja Spychały i Jakuba Tecława.
45' Doliczone 2 minuty.
29' Żółtą kartką napomniany Piotr Kurbiel.
23' Żółtą kartką napomniany Maciej Spychała. 1
17' Bramkę z rzutu karnego strzelił Jakub Tecław! 1
17' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1
16' Karny dla Stomilu! 1
14' GOOOOOOOOL! Bramkę dla Stomilu strzelił Maciej Spychała! 1
3' Dobra akcja Stomilu, ciekawe rozegranie, Spychała mocno uderzył, ale niestety ponad bramką. 1
Ruszyliśmy! DO BOJU OKS! PO ZWYCIĘSTWO! PO TRZECIĄ WYGRANĄ Z RZĘDU! FORZA OKS! 1947
Piłkarze wychodzą na murawę. Stomil na niebiesko, Radunia na żółto.
Mecz sędziować będzie Maciej Pelka z Poznania.
Koniec rozgrzewka, za około 12 minut start meczu.
Przed 18 startujemy z naszą relacją radiową. Dostępna na FB!
Hutnik Kraków wygrał na wyjeździe ze Zniczem Pruszków. To oznacza, że jak wygramy z Radunią Stężyca to awansujemy na 6 miejsce w tabeli II ligi.
W wyjściowej jedenastce rywali są byli piłkarze Stomilu Olsztyn: Jonatan Straus oraz Wojciech Łuczak. 1947
Piłkarze Stomilu Olsztyn wybiegli właśnie na rozgrzewkę, a zawodnicy rywali zrobili to wcześniej. 1
Z powodu kontuzji nie może zagrać Mateusz Maćkowiak, a za żółte kartki pauzuje Dawid Kalisz. 1
Ławka rezerwowych: 1. Jakub Grzesiak - 3. Lukáš Kubáň, 6. Sebastian Szypulski, 14. Filip Szabaciuk, 21. Mateusz Jońca, 22. Mateusz Jarzynka, 44. Łukasz Borkowski, 50. Michał Karlikowski, 77. Bartosz Florek. 1
Wyjściowa jedenastka Stomilu: 39. Jakub Mądrzyk - 11. Filip Wójcik, 4. Igor Kośmicki, 33. Jakub Tecław, 26. Bartosz Waleńcik, 10. Karol Żwir - 7. Hubert Krawczun, 8. Maciej Spychała, 15. Shun Shibata, 20. Werick Caetano - 9. Piotr Kurbiel. 1
Szymon Grabowski dokonał jednej zmiany w porównaniu z meczem z Siarką Tarnobrzeg. 1