90' Koniec meczu.
90' Irakli Meschia trafia w spojenie bramki...
88' Rafał Kujawa trafia w poprzeczkę bramki gospodarzy
72' Łukasz Suchocki doprowadza do wyrównania, asysta Rafała Remisza.
69' Piotr Głowacki bezpośrednio z rzutu wolnego zdobywa kontaktową bramkę.

Stomil Olsztyn zremisował 2:2 z Sokołem Ostróda, fot. Emil Marecki

Ostróda - 18 lipca 2015 r., godz. 20:30

Remis Stomilu z Sokołem Ostróda

18.07.15 22:21   zic   3

W wieczornym spraingu rozegranym w Ostródzie Stomil Olsztyn zremisował z trzecioligowym Sokołem Ostróda 2:2 (0:1).

Prowadzenie pierwsi objęli gospodarze, po bramce Krzysztofa Filipka tuż przed końcem pierwszej połowy. W 53. minucie Piotr Piceluk podwyższył na 2:0. Kontakową bramkę zdobył Piotr Głowacki w 68. minucie po strzale z rzutu wolnego, a trzy minuty później Łukasz Suchocki ustalił wynik meczu.

W końcówce Stomil powinien objąć prowadzenie, ale piłka po strzałach Rafała Kujawy i później Iraklego Meschi trafiała w słupek bramki gospodarzy.

Tagi: Stomil Olsztyn, Sokół Ostróda, Piotr Głowacki, Łukasz Suchocki, sparing, Ostróda