Piłkarze Stomilu II Olsztyn zremisowali 1:1 z GKS Wikielec, fot. Emil Marecki

Olsztyn - stadion Stomilu, 14 września 2011 r., godz. 17:00

Remis rezerw Stomilu z GKS Wikielec

14.09.11 21:48   em   4

Piłkarze Michała Alancewicza na własnym stadionie zremisowały 1:1 z GKS Wikielec. Do przerwy było bez bramek.

Dopiero w drugiej skromna widownia zobaczyła bramki. Na prowadzenie wyszli "biało-niebiescy". Pięknym strzałem z 30 metrów Grzegorza Sobiecha pokonał Bartosz Bartkowski. Była to 64 minuta meczu. Jedenaście minut później GKS doprowadził do remisu. Bramkę na 1:1 strzelił Kazimierz Gorzyński.

Tagi: Stomil II Olsztyn, GKS Wikielec, Bartosz Bartkowski, IV liga