Artykuł

Stomil II Olsztyn przegrał 0:1 z Mamrami Giżycko, fot. Emil Marecki

Stomil II Olsztyn przegrał 0:1 z Mamrami Giżycko, fot. Emil Marecki

Łukta - 12 maja 2012 r., godz. 14:00

Rezerwy Stomilu przegrały 0:1 z Mamrami

12.05.12 15:52   em   0  

Mamry Giżycko wywiozły z Łukty komplet punktów. Stomil II Olsztyn mimo, że miał wiele sytuacji podbramkowych nie strzelił żadnego gola.

Podopieczni Michała Alancewicza stracili bramkę w 44 minucie. Mamry stworzyły sobie pierwszą sytuację w meczu i od razu strzeliły bramkę. Grzegorz Bierć znalazł się sam na sam z Michałem Leszczyński i pokonał olsztyńskiego bramkarza.

Rezerwy podobnie jak w ostatnim meczu z Barkasem miały ten sam problem. Piłkarze Stomilu II Olsztyn stwarzali sobie sytuacje, byli dominującą drużynę, ale nie potrafili wykonać ostatniego podania. W drugiej połowie było jeszcze ciężej, ponieważ Mamry praktycznie całym zespołem broniły dobrego rezultatu.

- Brakowało nam wykończenia. Mieliśmy dużo stałych fragmentów po których powinno coś wpaść. Przeciwnik zrobił pierwszą akcję i od razu strzelił bramkę. Ten moment zaważył o wyniku. W drugiej połowie się cofnęli i umiejęnie wybijali piłkę. My nie mogliśmy się przebić. Niestety nie mamy czy straszyć z przodu... - mówił po meczu Michał Alancewicz, trener Stomilu II Olsztyn.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil II Olsztyn, Mamry Giżycko, Michał Alancewicz, Łukta, IV ligaKomentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!