Rezerwy Stomilu wygrały 4:0 z MSK-em Korsze, fot. Artur Szczepański

Olsztyn - boisko Szkoły Podstawowej nr 18 przy ul. Żytniej, 3 marca 2013 r., godz. 10:00

Rezerwy Stomilu wygrały 4:0

03.03.13 11:49   em   0

Piłkarze Stomilu II Olsztyn wygrali 4:0 z MKS-em Korsze. Wynik otworzył w pierwszej połowie Piotr Łysiak, a trzy bramki w drugiej połowie strzelił Paweł Tomkiewicz.

Jeszcze rano były obawy czy dojdzie do tego spotkania. MKS myślał jeszcze do wczoraj (sobota - red.), że mecz w niedzielę odbędzie się o godzinie 13. Rezerwy Stomilu mają jednak cały czas boisko zarezerwowane na godzinę 10. - I dobrze, że doszło do tego spotkania - mówi Michał Alancewicz. - Zagraliśmy pożyteczny sparing. Byliśmy zdecydowanie lepsi. Rywal nie miał swojego dnia dzisiaj. Wyglądało to przyzwoicie. Ciszy mnie, że cały czas stwarzaliśmy sobie akcje bramkowe.

Stomil: Krystian Burzyński - Wiktor Abramczyk (65 Łukasz Szumski), Arkadiusz Mroczkowski, Dawid Szymonowicz, Tomasz Strzelec - Piotr Wypniewski (46 Mateusz Jurczak), Michał Glanowski, Piotr Łysiak (75 Michał Wiśniewski), Bartosz Bartkowski (46 Paweł Tomkiewicz), Patryk Kun (70 Kacper Nawrocki) - Artur Siemaszko (46 Patryk Nowak).

Tagi: Stomil II Olsztyn, MKS Korsze, Olsztyn, Dajtki, Piotr Łysiak, Paweł Tomkiewicz, sparing