Relacja z meczu Stomil II Olsztyn - MKS Korsze

godz. 10:00

Stomil II Olsztyn 4:0 MKS Korsze
1:0
34' Piotr Łysiak
55' Paweł Tomkiewicz
65' Paweł Tomkiewicz
85' Paweł Tomkiewicz
Bramki Stomil II Olsztyn: Krystian Burzyński - Wiktor Abramczyk (65 Łukasz Szumski), Arkadiusz Mroczkowski, Dawid Szymonowicz, Tomasz Strzelec - Piotr Wypniewski (46 Mateusz Jurczak), Michał Glanowski, Piotr Łysiak (75 Michał Wiśniewski), Bartosz Bartkowski (46 Paweł Tomkiewicz), Patryk Kun (70 Kacper Nawrocki) - Artur Siemaszko (46 Patryk Nowak).
MKS Korsze:

Piłkarze Stomilu II Olsztyn wygrali 4:0 z MKS-em Korsze. Wynik otworzył w pierwszej połowie Piotr Łysiak, a trzy bramki w drugiej połowie strzelił Paweł Tomkiewicz.

Jeszcze rano były obawy czy dojdzie do tego spotkania. MKS myślał jeszcze do wczoraj (sobota - red.), że mecz w niedzielę odbędzie się o godzinie 13. Rezerwy Stomilu mają jednak cały czas boisko zarezerwowane na godzinę 10. - I dobrze, że doszło do tego spotkania - mówi Michał Alancewicz. - Zagraliśmy pożyteczny sparing. Byliśmy zdecydowanie lepsi. Rywal nie miał swojego dnia dzisiaj. Wyglądało to przyzwoicie. Ciszy mnie, że cały czas stwarzaliśmy sobie akcje bramkowe.

W niedzielę o godzinie 10:00 Stomil II Olsztyn rozegra kolejne sparingowe spotkanie.

Tym razem do Olsztyna przyjedzie III-ligowy MKS Korsze.