Stomil II Olsztyn przegrał 1:5 ze Zniczem Biała Piska. Fot. Łukasz Szymański

Rezerwy przegrały w Białej Piskiej

06.08.23 01:01   mmks, em   7

Rezerwy Stomilu Olsztyn przegrały w wyjazdowym meczu 1. kolejki IV ligi ze Zniczem Biała Piska 1:5 (0:4). Honorowego gola strzelił w 67. minucie z rzutu karnego Mateusz Pajdak.

Drużyna rezerw była wzmocniona w tym spotkaniu trzema zawodnikami z pierwszej drużyny - Łukaszem Borkowskim, Igorem Jędrzejczykiem i Mateuszem Drabiszczakiem.

- Pierwsze dziesięć minut mieliśmy dobre, a nawet bardzo dobre. Byliśmy mocno zaangażowani w grę, graliśmy ambitnie. Później dostaliśmy trzy bramki w przeciągu 15 minut i wszystko siadło. Przeciwnicy nas zdominowali, a my nie byliśmy wstanie się im przeciwstawić. Zabrakło doświadczenia - mówił po meczu drugi trener Jakub Mrozik.

• Znicz Biała Piska - Stomil II Olsztyn 5:1

1:0 - Kacper Sylwisty (10), 2:03:04:0 - Bartosz Giełażyn (18, 20, 40), 5:0 - Tomasz Porębski (50), 5:1 - Mateusz Pajdak (64 k)

Stomil II Olsztyn: 45. Bartosz Stankiewicz - 2. Marcel Abramczyk, 15. Maciej Narloch, 14. Igor Jędrzejczyk, 3. Wiktor Lutkowski - 11. Aleksander Baniewski (46, 18. Jakub Karpiński), 6. Wojciech Żelazo (68, 17. Jakub Babalski), 8. Łukasz Borkowski, 10. Mateusz Drabiszczak, 7. Mateusz Pajdak (80, 20. Michał Romanek) - 9. Olaf Gawdziński (46, 5. Igor Kąkolewski).

Tagi: Stomil II Olsztyn, Znicz Biała Piska, IV liga, Jakub Mrozik