Artykuł

Bramkę dla Stomilu strzelił Patryk Gondek, fot. Emil Marecki

Bramkę dla Stomilu strzelił Patryk Gondek, fot. Emil Marecki

Rezerwy przegrały w Ełku

12.04.14 18:33   em   2  

Piłkarze Stomilu II Olsztyn przegrali 2:3 w Ełku z miejscowym Mazurem.

Bramki dla naszego zespołu strzelali: Piotr Głowacki oraz Patryk Gondek.

- Przespaliśmy ewidentnie pierwszą połowę. Niby prowadziliśmy grę, ale było to wszystko było robione za wolno. Mazur wyprowadził dwie kontry i strzelił dwie bramki. W drugiej połowie podkręciliśmy tempo. Udało się strzelić kontaktową bramkę, ale znów Mazur wyprowadził skuteczną kontrę. Walczyliśmy do końca, ale nie udało się. Trzeba tą porażkę przyjąć na klatę. Trzeba walczyć. Nikt się przed nami nie położy, tylko dlatego, że nazywamy się Stomil. Trzeba w każdym meczu pokazać charakter i dyscyplinę. Musimy grać tak jak w drugiej połowie, żeby czuć się Stomilowcami - mówi trener Michał Alancewicz.

Stomil: Michał Leszczyński - Wojciech Dziemidowicz, Rafał Remisz, Szymon Tarnowski, Piotr Głowacki - Paweł Grela (46 Łukasz Kundo), Arkadiusz Mroczkowski, Cezary Sobolewski, Wojciech Dubis, Patryk Gondek - Mateusz Jurczak.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil II Olsztyn, Patryk Gondek, IV liga, Piotr Głowacki, Ełk, Michał AlancewiczKomentarze

  1. 13.04.14 10:37 FC Szczytno

    Patryk Gondek

  2. 12.04.14 18:38 Kot

    Wstyd z tymi wschodnimi wsiokami przegrać w mecz!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!


Powiązane artykuły