Artykuł

"Rozgrzewka" przed meczem Stomil Olsztyn - Odra Opołe. POSŁUCHAJ!

15.09.20 22:38   em, kyn   1  

Stomil Olsztyn w środę (16 września, godz. 19:45) rozegra zaległe spotkanie 2. kolejki I ligi. Rywalem olsztyńskiego klubu będzie Odra Opole.

Było telefoniczne połączenie z Wojciechem Kowalewskim, prezesem olsztyńskiego klubu. Blisko 30. minuty wywiadu na temat meczu i transferów do klubu.

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, Odra Opole, Rozgrzewka przed meczem, Wojciech Kowalewski, I liga


Komentarze

  1. 16.09.20 10:00 waldi812

    Jak zwykle mało konkretów Bramkarza, można było kilka razy docisnąć go bardziej pytaniami, bo już był w narożniku. Chciałbym zobaczyć kształt tych nowych umów, jak to wygląda procentowo i kwotowo. Bo jeżeli przykładowo jakiś procent jest wypłacany za osiągniecie miejsca barażowego to nie dziwię się, że przy obecnej kadrze nikt nie bierze pod uwagę, że jest to realnie do wypłacenia.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!